Sapnai prasidedantys T

SMS sapnininkas - siųsk SMS numeriu 1656 sapnavau SAPNAS ir gauk sapno reikšmę!
sms kaina tik 1 LT

Puslapiai: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13

Tinklas
Sapnuoti tinklą yra blogas ženklas. Tačiau sapnuoti pilnus tinklus reiškia pasiturimą gyvenimą. Sapnuoti tuščius ir suplyšusius tinklus..
Tinklas
Sapne matyti senus, suplyšusius tinklus reiškia finansines problemas, kurios jus sujaudins. Tinklą žuvims gaudyti sapnuoti - lengvai..
Tinklas
Susipainioti jame - įsimylėjimas; sutraukyti jį - suardysi priešų pinkles; žvejoti juo - įsileidi į nešvarius dalykus. ..
Tirolietis
Sapnuoti kokį nors asmenį, apsirengusį tiroliečių nacionaliniais drabužiais, reiškia, kad netrukus keliausite į alpes. ..
Titnagas
Matyti sapne titnagą reiškia, kad teks sutikti su kitų diktuojamomis sąlygomis ir savo asmeninių tikslų nepavyks įgyvendinti. Titnagu..
Titulas
Jei sapnuojate, kad kiti gavo titulus, o jūs jaučiatės nemaloniai, - gali būti pažemintos jūsų pareigos arba gali sumažinti atlyginimą...
Toga
Sapnuoti togą reiškia, kad tapsite labai mokytas ir visų gerbiamas bei mylimas. ..
Tolis
Tolius žalius sapnuoti - uždarbis. Pliki toliai - senatvėje būsite vieniši. Išdeginti - nuovargis ir nuostoliai. ..
Tonizuojantis gėrimas
Sapnuoti, kad gaminate gaivinantį gėrimą (dzabajonę), reiškia, kad turėsite daug vaikų. ..
Topazas
Jeigu sapnuojate topazą, vadinasi, likimas jums atsiųs patikimus draugus. Sapne mūvėti žiedą su topazo akmeniu reiškia gerovę, naujas..
Topazas
Jei sapnuojate topazą, reiškia, kad jūsų sutuoktinis ar sutuoktinė bus smalsus (smalsi) ir protingas (protinga), iki pedantiškumo..
Torpeda
Sapnuoti torpedą reiškia, kad jūsų vaikai bus niurzglaus ir gana uždaro būdo. Bus išpuikę ir nepripažins kliūčių savo tikslui..
Torpedinis kateris
Sapnuoti torpedinį katerį reiškia tą patį, ką ir povandeninį laivą. ..
Tortas
Tortas - geras sapnas. Jus lydės sėkmė darbe arba džiugins kiti geri reikalai. Sapne regėti tortus bei kitus konditerijos gaminius..
Tortas
Sapnuoti, kad valgote gabalą torto, reiškia, kad netrukus nurysite gardų kąsnį. ..
Tortas
Gauti - džiaugsmas, pelnas; valgyti - vaišės. ..
Tostas
Jei tostai sakomi jūsų garbei, - kažkas jums pataikaus, norėdamas atiduoti dalį savo rūpesčių ar pareigų. Jei jūs sakote tostą,..
Tostas
Sapnuoti, kad sakote tostą, reiškia, kad šeimos laukia linksmas įvykis. ..
Traktorius
Sapnuoti traktorių reiškia, kad gyvensite kaime. Jūsų laukia ramybė ir santarvė. ..

Paskutiniai komentarai sapnininke

Reklama

© Geras-sapnininkas.lt, sapnų reikšmės, ką reiškia sapnuoti, sapnininkas. Reklama | Receptai | Anekdotai | Sveikinimai | Interneto svetainių kūrimas | Valiutų kursai | Valiutos kursai