Sapnai prasidedantys T

SMS sapnininkas - siųsk SMS numeriu 1656 sapnavau SAPNAS ir gauk sapno reikšmę!
sms kaina tik 1 LT

Puslapiai: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13

Troba
Trobesius didelius sapnuoti - dideli sumanymai. Mažus - būkite kuklesni. Trobą statomą sapnuoti - darbštumo ženklas. Nebaigtą statyti -..
Troba
Statomą regėti - darbštumas; keltis į naują trobą - geros gyvenimo sąlygos; griūvanti - kliūčių pergalėjimas; nebaigta statyti -..
Trobesiai
Dideli - platūs sumanymai; maži - turi būti kuklus. ..
Troleibusas
Jeigu sapnuojate, kad stovite stotelėje ir laukiate troleibuso, - greitu laiku pradėsite pavojingą darbą. Sapne matyti troleibusą reiškia,..
TroŠkulys
Jeigu sapnuojate, kad jaučiate troškulį, vadinasi, siekiate neleistino tikslo, tačiau jeigu troškulį nu¬malšinate išgėrę malonaus ir..
Troškimas
Trokšti ir niekur negauti; gerti - nusivylimą savo gerais draugais; trokšti ir stovėti prie vandens - susilaukti negailestingų žmonių,..
Troškinys
Sapnuoti, kad iki kaklo prisival gėte troškinio, reiškia: nustokite tiek daug valgyti. ..
Troškulys
Sapnuoti, kad kankina troškulys, reiškia, kad jūs neturite kitokio rūpesčio, kaip tik kaupti pinigus. Tai blogas bruožas. ..
Trupiniai
Sapnuoti trupinius reiškia, kad niekada netapsite turtingas, bet visada turėsite tiek, kiek reikia. ..
Trupiniai
Trupinius sapne rinkti - varganai gyvensite. ..
Trupinti
Sapnuoti, kad kažką trupinate, reiškia, kad vienu sakiniu sugriausite savo meilę. ..
Trynukai
Jeigu sapnuojate trynukus, vadinasi, jūsų reikalai klostysis gerai. Jeigu vyras sapne mato, kad jo žmona pagimdė trynukus, - problemos,..
Trypti
Sapnuoti, kad trypiate kojomis, reiškia, kad esate per daug karštas ir nekantrus. Jei norite pasiekti savo tikslą, turite būti santūresnis..
Trys
Trys (skaitmuo) - daug laimės. ..
Trąšos
Sapnuoti trąšas reiškia, kad turite labiausiai puoselėti savo draugystę. Trąšų kvapas reiškia, kad ateina pinigai. ..
Tualetas
Tualetas kai kuriems žmonėms gali reikšti pavojų. Skubėti į tualetą ir jo nerasti - kažkas atsisakys jums padėti, gali būti nutraukta..
tualetas Tualetas
Jei sapnuojate, kad esate tualete, jūs vaikščiojate tamsoje apgraibomis. Jei norite nugyventi ramų ir pasiturimą gyvenimą, keiskite..

Paskutiniai komentarai sapnininke

Reklama

© Geras-sapnininkas.lt, sapnų reikšmės, ką reiškia sapnuoti, sapnininkas. Reklama | Receptai | Anekdotai | Sveikinimai | Interneto svetainių kūrimas | Valiutų kursai | Valiutos kursai