Sapnai prasidedantys T

SMS sapnininkas - siųsk SMS numeriu 1656 sapnavau SAPNAS ir gauk sapno reikšmę!
sms kaina tik 1 LT

Puslapiai: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13

TurĖklai
Laikytis turėklų lipant aukštyn - geras ženklas - laiku suteikta parama bei patarimas padės pasiekti norimą tikslą. Laikytis turėklų..
Turėklai
Sapnuoti turėklus reiškia, kad turite stengtis suderinti prieštaringus sielos polinkius, jei norite pasiekti tvirtėsnę dvasios..
Tvanas
Sapnuoti tvaną yra blogas ženklas ir reiškia, kad netikėtai prarasite derlių ir patirsite badą. Taip pat prarasite brangų daiktą. ..
Tvanas
Tvaną sapnuoti - jūsų turtui gresia pavojus. Tvano metu išsigelbėti - būsite arti mirties, bet pavyks išsigelbėti. ..
Tvanas
Tvanas - didelis pavojus tavo turtui. ..
Tvarkyti
Jeigu moteris sapnuoja, kad tvarko kambarius, vadinasi, santykiai su vyru pagerės, o vaikai bus paklusnūs ir linksmi. Sapne matyti nešvarias..
Tvarkytis
Sapnuoti, kad tvarkotės, reiškia lengvapėdiškumą. Grožis yra reliatyvus dalykas, — geriau saugokite savigarbą. ..
Tvarstis
Sapnuoti tvarstį reiškia, kad meilė jus padarė aklą. Kol dar yra laiko, atverkite akis. ..
Tvarstis
Nešioti ji - laisvės netekti. ..
Tvarstis
Tvarstį sapne nešioti - gresia laisvės praradimas. ..
Tvartas
Jei sapnuojate tvartus, pritaikykite tą pranašystę, kuri siūloma, kai sapnuojate gyvulius, ir kuri reiškia turtą ir gerovę. Jei..
Tvartas
Jei matote statomą tvartą, - gali tekti pakeisti turimą darbą į prastesnį. Tvartas, pilnas gyvulių pranašauja laimingą ateitį...
Tvartas (kūtė)
Jį matyti arba joje būti - gerą ir laimingą gyvenimą; kūtėje gyvulius šerti - gerą gyvulių pasisekimą; pačiam kūtėje gyventi -..
Tvenkinys
Jeigu sapnuojate tvenkinį, vadinasi, kažkokie blogi įvykiai nesuteiks liūdesio, o likimas išsaugos ramybę. Sapne regėti tvenkinį, pilną..
Transfer Money

Paskutiniai komentarai sapnininke

Reklama

© Geras-sapnininkas.lt, sapnų reikšmės, ką reiškia sapnuoti, sapnininkas. Reklama | Receptai | Anekdotai | Sveikinimai | Interneto svetainių kūrimas | Valiutų kursai | Valiutos kursai