Sapnai prasidedantys T

SMS sapnininkas - siųsk SMS numeriu 1656 sapnavau SAPNAS ir gauk sapno reikšmę!
sms kaina tik 1 LT

Puslapiai: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13

TuberkuliozĖ
Jeigu sapne regite, kad šia liga serga kiti žmonės, - jūsų reikalai pagerės. Sapne matyti vaikus, sergančius tuberkulioze reiškia..
TulpĖ
Tulpes sapnuoti - esate lengvabūdis. Laistyti jas - tupinėjate apie kvailą meilužę ar meilužį. Skinti sapne tulpes - keisite savo..
Tulpės (gėlės)
Regėti jas - esi lengvabūdis; skinti - verslo, darbo, užsiėmimo pakeitimas; laistyti - gerinies kvailai mergaitei arba turi kvailą..
TulŽis
Sapnuoti tulžies pūslę vyrams reiškia sveikatą, moterims - turtą. Gerti tulžį - teks patirti gyvenimo kartėlį. Ją kam nors girdyti -..
Tulžis
Sapnuoti tulžį yra blogas ženklas ir reiškia nesantaiką šeimoje, prasilošimą. ..
Tulžis
Tulžį matyti - moterims turtingumą, o vyrams gerą sveikatą; tulžį išlieti - saugokis nelaimės; tulžimi ką nors girdyti -..
Tunas
Sapnuoti, kad valgote tuną, reiškia, kad viena seksuali moteris jus privers pridaryti daug kvailysčių, išvilios visą maišą pinigų, o..
Tunelis
Sapnuoti, kad vykstate per tunelį, reiškia, kad pasieksite pergalę. ..
Tunelis
Tunelis( kiaurukalnis) - dalykų paaiškėjimas, važiuoti juo - sunkumų nugalėjimas; jeigu sapne nuolatos atsiduriate siaurame tunelyje ar..
Tunelis
Sapne žvelgti į tunelį reiškia, kad jums teks išsisukti iš beviltiškos padėties. Sapnuoti, kad jūsų akyse tunelis susmenga į žemę -..
Tunika
Jei sapnuojate, kad vilkite tuniką, reiškia, kad jums labai seksis meilėje, bet bus gana riesta verslo reikaluose. ..
Tuopų alėja
Tuopų alėja - laimingas ligi senatvės gyvenimas. ..
Turbanas
Jei sapnuojate vyrą su turbanu ir esate moteris, reiškia, kad vyras, su kuriuo tuoksitės, bus užsispyręs, aikštingas ir karingas. Ilgai..
Turgavietė
Sapnuoti, kad esate turgavietėje, reiškia, kad jus norima apgauti. Esate prie ribos. ..

Paskutiniai komentarai sapnininke

Transfer Money

Reklama

© Geras-sapnininkas.lt, sapnų reikšmės, ką reiškia sapnuoti, sapnininkas. Reklama | Receptai | Anekdotai | Sveikinimai | Interneto svetainių kūrimas | Valiutų kursai | Valiutos kursai