Sapnai prasidedantys T

SMS sapnininkas - siųsk SMS numeriu 1656 sapnavau SAPNAS ir gauk sapno reikšmę!
sms kaina tik 1 LT

Puslapiai: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13

Telefonas
Telefonas sapne - reiškia abejones ir neišspręstas problemas; jeigu sapnuojate telefoną, vadinasi, sutiksite draugų, kurie jus ves iš..
Telegrama
Jeigu sapne matote telegramą arba esate pašte, vadinasi, biznis, kurį pradėjote, bus nesėkmingas. Jeigu sapnuojate, kad gavote telegramą,..
Teleskopas
Sapne būti observatorijoje ir regėti pro teleskopą žvaigždes bei kitus dangaus kūnus reiškia nedidelį džiaugsmą ir susirūpinimą savo..
Televizija
Sapnuoti, kad žiūrite televizijos laidą, reiškia gerovę ir tai, kad išsipildys jūsų norai. Jūs matote gana toli, ir ta jūsų savybė..
Temperatūra
Jei sapnuojate, jog jums staiga pakilo temperatūra - būkite atsargesnis. ..
Tepalas
Pirkti jį - liga; dirbti - turėsi nemalonaus darbo; teptis juo - rūpesčiai. ..
Tepalas
Jeigu sapnuojate tepalą - priešai taps draugais; gali įvykti ir naujas nenaudingas sandėris. Tepalą sapne pirkti - susirgsite. Dirbti ką..
Teplioti
Sapnuoti, kad ką nors tepliojate, reiškia, kad jūsų gyvenimo būdas nuves jus į skurdą ir negarbę. ..
Tepti
Sapnuoti, kad ką nors tepate, reiškia: reikia didelės drąsos, kad liktum šaltas ir bejausmis prieš tokio pobūdžio reginį. ..
Terasa
Jei sapnuojate, kad esate terasoje reiškia, kad esate tokioje padėtyje, kad galite matyti ir suprasti tai, ko kiti nemato ir nežino. ..
Termometras
Termometrą sapnuoti - perspėjimas, kad jums nori pakenkti blogi žmonės. Jeigu sapne žiūrite į termometrą, vadinasi, laukia kivirčai..
Termometras
Jei sapnuojate termometrą, reiškia, kad jūs patirsite žalą, o jūsų šeimos narį ištiks sunki liga. ..
Termos (maudyklės)
Sapnuoti termas reiškia, kad sulaukęs vyresnio amžiaus, kentėsite nuo kepenų ligos ir urikemijos. Turėkite galvoje, kad išvengti ligos..
Terpentinas
Sapnuoti, kad vartojate terpentiną - netikėti įvykiai, kurie gali turėti įtakos jūsų veiklos sričiai ir jus nuliūdinti. Moteriai sapne..
Testamentas
Jei sapne matote, ką nors rašant testamentą, vadinasi, kažkas mirs. Jei patys rašote testamentą - užbaigtas darbas bus sėkmingas. Taip..
Testamentas
Sapnuoti, kad rašote testamentą, reiškia ilgą gyvenimą: jūs trykšite sveikata ir vis tiek visus savo pinigus išleisite gydymuisi...
Teta
Tetą regėti - palikimas; kalbėti su ja - naminiai barniai. ..
Teta
Tetą sapnuoti - gausite palikimą arba teks būti neįdomioje kompanijoje. Jeigu jauna moteris sapnuoja savo tetą, vadinasi, už kažkokius..

Paskutiniai komentarai sapnininke

Reklama

© Geras-sapnininkas.lt, sapnų reikšmės, ką reiškia sapnuoti, sapnininkas. Reklama | Receptai | Anekdotai | Sveikinimai | Interneto svetainių kūrimas | Valiutų kursai | Valiutos kursai