Sapnai prasidedantys T

SMS sapnininkas - siųsk SMS numeriu 1656 sapnavau SAPNAS ir gauk sapno reikšmę!
sms kaina tik 1 LT

Puslapiai: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13

TaurĖ
Taurė - rimti nusivylimai. Gerti iš taurės - laiminga meilė. Sapnuoti auksinę taurę - malonumai, kuriuos patirsite nuskriaudę savo..
Taurė (bokalas)
Sapnuoti taurę yra melancholijos ženklas. Nebūkite toks vienišius: išsiblaškykite, pasiieškokite triukšmingų kompanijų, pabūkite..
Taverna (smuklė)
Sapnuoti, kad esate tavernoje, reiškia, kad lankote asmenis, per kuriuos patirsite praradimų. ..
Teatras
Sapnuoti, kad esate teatre ar žiūrite kokį nors spektaklį, reiškia gerą sėkmę jūsų versle. Sapnuoti, kad dalyvaujate kokiame nors..
Teatras
Teatrą sapnuoti reiškia, kad esate svajotojas, puikios sielos žmogus. Jeigu sapnuojate, kad esate teatre, vadinasi, įsigysite naujų draugų..
Teatras
Regėti jį - esi svajotojas; būti jame - tavo norai įvyks. ..
Teisingumas
Jeigu sapnuojate, kad reikalaujate teisingumo, vadinasi, išgirsite nedraugų melagingus kaltinimus. Jeigu sapnuojate, kad esate teisme ir..
Teismas
Būti teisme - padaryti kam skriaudą; nuteistam būti - neteksi turto ir garbės. ..
Teismas
Tas, kas sapnuoja esantis teisme, bus neteisingai apkaltintas ir bylą laimės. ..
Teismas
Sapne stovėti prieš teismo pastatą reiškia aktyvumą biznyje. Jeigu sapnuojate, kad einate į teismą, vadinasi, reikia apgalvoti savo..
TeisybĖ
Už teisybę kovoti - būsite gerbiami. Teisybę sapne kam nors į akis sakyti - nemalonios situacijos. Išgirsti sapne teisybę - tikra meilė...
Teisėjas
Sapnuoti tik vieną teisėją yra geras ženklas, sapnuoti daug teisėjų reiškia nesutarimus ir likimo smūgius. Apskritai jūsų..
Teisėjas
Regėti jį - jausti sąžinės neramumą. ..
Tekinimo staklės
Sapnuoti, kad dirbate prie tekinimo staklių, reiškia, kad darbe turėsite reikalų su aikštingu ir ekstravagantišku mechaniku. ..
Tekinti (galąsti)
Sapnuoti, kad galandate geležtės ašmenis tekėlu, apskritai yra geras ženklas ir reiškia sėkmę ir laimingą grįžimą iš kelionių. ..
Telefonas
Telefonas reiškia abejones ir neišspręstas problemas. Jeigu sapnuojate telefoną, vadinasi, sutiksite draugų, kurie jus ves iš doros kelio...
Telefonas
Sapnuoti, kad skambinate telefonu arba girdite telefono skambutį, reiškia, kad netrukus gausite laišką arba žinią, kurie jus labai..
Transfer Money

Paskutiniai komentarai sapnininke

Transfer Money

Reklama

© Geras-sapnininkas.lt, sapnų reikšmės, ką reiškia sapnuoti, sapnininkas. Reklama | Receptai | Anekdotai | Sveikinimai | Interneto svetainių kūrimas | Valiutų kursai | Valiutos kursai