Sapnai prasidedantys T

SMS sapnininkas - siųsk SMS numeriu 1656 sapnavau SAPNAS ir gauk sapno reikšmę!
sms kaina tik 1 LT

Puslapiai: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13

Teta
Jei teta yra gyva, sapnas nieko nereiškia. Jei teta yra mirusi, reiškia tą patį, ką ir protėviai. ..
Tetervinas
Teterviną sapnuoti - geros žinios. Išbaidyti tetervinus - pakenksite sau nemokėdami santūriai elgtis. Jei sapne nušaunate teterviną, -..
TeŠla
Matyti tešlą - nedideli nemalonumai. Maišyti - turėsite namuose rūpesčių. Minkyti - susidursite su mažomis kliūtimis. Valgyti -..
Tešla
Tešlą minkyti - smulkios kliūtys. ..
Tešla
Sapnuoti, kad maišote tešlą su sviestu, reiškia didelius malonumus. Sapnuoti tešlą su migdolų riešutais reiškia sąmyšį ir sunkumus...
Tibetas
Jei sapnuojate, kad esate tibete, reiškia kilnius sumanymus. ..
Tiesė
Sapnuoti tiesią liniją reiškia, kad ateityje jūsų kelyje nebus jokių sunkumų. ..
Tigras
Sapnuoti vieną tigrą reiškia, kad klastingi ir pavydūs priešai siekia jums pakenkti. Jūsų didžiausias priešas yra žiaurus ir smogs..
Tigras
Tigrą gaudyti - netikėtą rūpestį; tigrą įpykusį regėti - saugokis piktų žmonių; su tigru grumtis ir jį nugalėti - pergalė..
TIGRAS Tigras
Tigrą sapnuoti - susidursite su neapykanta ir piktumu. Sapne matyti nuo jūsų nubėgantį tigrą reiškia pergalę prieš nedraugus ir jūsų..
Tikslas
Tikslą sapne turėti ar jo siekti - būkite atsargūs realizuodami savo sumanymus. ..
Tiksėjimas
Per sapną girdėti laikrodžio tiksėjimą reiškia: kadangi jūs esate inertiškas, tai jei nenorite žlugti, reikia, kad kas nors pažadintų..
TikĖjimas
Būti tikėjimo užtarėju - dievobaimingi žmonės bus jums palankūs. Tikėjimą sapne nagrinėti - reikia daug mokytis. Sapne nesigilinti į..
Tiltas
Sapnuoti tiltą apskritai reiškia pavojų arba kliūtį. Sėkmingai juo pereiti arba pervažiuoti reiškia, kad pavojus yra įveiktas ir..
Tiltas
Tiltą sapnuoti, per jį eiti - pasikeis jūsų gyvenimas. Matyti kelis tiltus - pavojai. Remontuojamas arba statomas naujas tiltas reiškia,..
Tiltas
Eiti per jį - gyvenimo permaina; eiti po juo - pergalėjąs daugelį kliūčių pasieksi tikslą; regėti iš tolo - pelninga, bet nelengva..
TingĖti
Sapne tingėti - kančia, kartus nusivylimas. Jeigu mergina sapnuoja, kad jos išrinktasis tinginys, vadinasi ji neturės pasisekimo tarp vyru...
Tinkas
Matyti sapne tinką reiškia, kad. Pašlijusius reikalus galima pataisyti, tik reikia surasti tinkamą būdą. Sapne grožėtis gražiai..

Paskutiniai komentarai sapnininke

Reklama

© Geras-sapnininkas.lt, sapnų reikšmės, ką reiškia sapnuoti, sapnininkas. Reklama | Receptai | Anekdotai | Sveikinimai | Interneto svetainių kūrimas | Valiutų kursai | Valiutos kursai