Sapnininkas

Sapnai prasidedantys U

Puslapiai: 1 2 3 4 5 6 7

Ubagas
Tiesiog sapnuoti ubagą - ateityje laukia rūpesčiai; ubagą į namus einantį matyti - apmaudas; pačiam sapne ubagu būti - rūpesčiai,..
Ugniagesių automobilis
Galimybė pralobti, aplamai tai visapusiškas sėkmės ženklas. ..
UgniavietĖ
Ugniavietę sapnuoti - ženklas, kad statysitės namus. Ugniavietė su pelenais ar anglimis - laimė. ..
Ugnikalnio išsiveržimas
Sapnuoti ugnikalnio išsiveržimą reiškia: daug triukšmo dėl nieko. ..
Ugnikalnis
Jeigu sapne matote ugnikalnį - pikti ginčai pakenks jūsų reputacijai; jeigu jauna moteris sapnuoja šį sapną - jos laukia dideli..
Ugnikalnis
Jeigu sapne matote ugnikalnį, vadinasi, pikti ginčai pakenks jūsų reputacijai. Jeigu jauna moteris sapnuoja šį sapną, - jos laukia dideli..
Ugnis
Sapnuoti, kad įkuriate ugnį, reiškia, kad įvyks svarbus įvykis. Jei ugnis dega su dūmais, reiškia, kad gresia skundas, jei ugnis dega be..
Ugnis
Kurti ją - patirsi meilę; gesinti - reikėtų dabartinius mesti savo sumanymus; skaisčiai liepsnojanti - nesudrumstas džiaugsmas, reikalai..
UGNIS Ugnis
Ugnis gali reikšti greitai praeinančią aistrą. Tai įspėjimas nieko nekeisti, nes aistra greit praeis. Taip pat šis sapnas pranašauja..
UndinĖ
Matyti sapne undinę reiškia, kad nemokėsite ir negalėsite pasinaudoti palankia proga. Su ja sapne bučiuotis - galite susirgti. ..
Ungurys
Ungurys gali reikšti nemalonios problemos išsprendimą. Jeigu sapne matote ungurius švariame vandenyje, - trumpalaikiai malonumai. Jeigu..
Ungurys
Regėti jį - gera naujiena;laikyti rankose - pateksi į keblią situaciją; gaudyti ungurį - dabartinis tavo kelias neteisingas, reikėtų..
Ungurys
Sapnuoti ungurį reiškia išslystančias galimybes. Sapnuoti, kad matote negyvą ungurį, reiškia, kad jūsų viltys išsipildys. Pagauti..
Uniforma
Sapne matyti uniformą reiškia, kad jus sups įtakingi draugai, kurie padės įgyvendinti svajones. Sapne matyti žmones, vilkinčius kokiomis..
Uniforma
Sapne matyti uniformą reiškia - kad jus sups įtakingi draugai, kurie padės įgyvendinti svajones; ssapne matyti žmones, vilkinčius..
Uniforma
Sapnuoti, kad vilkite uniformą, yra šlovės ir pagarbos ženklas. Tačiau jei sapnuojate, kad uniformą vilki svetimas žmogus, reiškia, kad..
Universitetas
Universitetą sapnuoti - jums bus paskirtos aukštesnės pareigos. O jeigu turite vaikų - rūpinkitės jų auklėjimu. Mokytis sapne..
Universitetas
Sapne jį lankyti - sulauksi garbės. ..
Uodai
Uodus susapnuoti - plepalai ir liūdesys; jei sapne uodas įkanda - trumpai sunegaluosi. ..
Uodas
Sapnuoti uodą reiškia: jei nenustosite persekioti jums pažįstamo asmens, tai viskas baigsis peštynėmis. ..

Paskutiniai komentarai sapnininke

Transfer Money

Reklama

© Geras-sapnininkas.lt, sapnų reikšmės, ką reiškia sapnuoti, sapnininkas. Reklama / Gydytojai Lietuvoje
Puslapis užsikrovė per 0.001969 sekundžių.