Sapnininkas

Sapnai prasidedantys T

Puslapiai: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13

Tabakas
Apskritai sapnuoti tabaką reiškia pinigų ir turtų švaistymą ir trumpalaikį džiaugsmą. Uostyti tabaką reiškia: jūsų vyras bus..
Tabakas
Šis sapnas žada reikalų sėkmę, taip pat nelaimingą meilę. Tabaką uostyti - perspėjimas, kad teršiate savo smegenis, be to, paskęsite..
TabakinĖ
Jeigu sapne matote tabakinę, - nebūkite tokie Šalti, nes tai trukdo nuoširdžiai bendrauti su draugais. Jeigu sapne tabakinė auksinė -..
Tabako fabriko darbininkė
Jei sapnuojate, kad matote žavią tabako fabriko darbininkę, reiškia, kad pasieksite tikslą, kurį esate užsibrėžęs, net jei kelyje bus..
Tabernakulis
Jei sapnuojate tabernakulį, reiškia, kad jūsų maldos bus išklausytos ir pagalba, kurios tikitės, bus suteikta. ..
TabletĖ
Sapne matyti tabletes reiškia mažų reikalų sėkmę. Jeigu moteris sapnuoja, kad geria tabletes, vadinasi, jos gyvenimas bus apnuodytas..
Taboka
Taboka - neištikimas esi meilėj. ..
Tabokinė
Tabokinė - rūpesčiai. ..
Taburetė
Sapnuoti taburetę reiškia šlovę ir orumą, kurie bus tik pagarbos dalykas, kuris vis dėlto galės rimtai pagerinti jūsų padėtį. ..
Taburetė (kėdė)
Jeigu sapnuojate paprastą, kasdienišką kėdę - taburetę, vadinasi, nesugebėsite įvykdyti įsipareigojimų, ir jei nieko nesiimsite,..
Tachta
Sapnuoti, kad esate išsitiesęs ant tachtos, reiškia, kad išgyvensite absoliučios ramybės ir gerovės metą. ..
Tafta
Sapnuoti taftos atraižą reiškia, kad esate per daug sustabarėjęs ir absoliutistas: jūs niekada giliau nesuprasite jaunimo reikmių ir..
Taika
Jei sapnuojate, kad ką nors sutaikote, reiškia, kad šeimoje bus džiaugsmas, nes tie, kurie kels nesantaiką, susitaikys. ..
Taikinys
Jeigu sapne regite taikinį, vadinasi, kažkoks reikalas atitrauks dėmesį nuo malonių reikalų. Pataikyti į taikinį reiškia, kad greitai..
Taikus
Sapnuoti, kad turite reikalų su labai ramiu ir sugyvenamu asmeniu, reiškia: jūsų nervai pakrikę. Jei galite, pasiimkite trumpas atostogas,..
Taisymas
Taisyti ką - turi klausyti draugų patarimo. ..
Taisyti
Jei sapnuojate, kad norite ką nors taisyti, reiškia, kad jūsų draugas pasuko blogu keliu. Pasistenkite jį atvesti į doros kelią. ..
Taisyti
Taisyti sapne ką nors - paklausykite draugų. ..
Takas
Taką platų sapnuoti - gyvenimas be kliūčių. Jeigu sapnuojate, kad einate siauru taku kliūdami už akmenų arba kitų kliūčių, - jus..
Takas
Platus - gyvenimas be kliūčių; siauras - būsi gundomas. ..
Transfer Money

Paskutiniai komentarai sapnininke

Reklama

© Geras-sapnininkas.lt, sapnų reikšmės, ką reiškia sapnuoti, sapnininkas. Reklama / Gydytojai Lietuvoje
Puslapis užsikrovė per 0.001941 sekundžių.