Sapnininkas

Sapnai prasidedantys N

Puslapiai: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

Nafta
Nafta - svarbūs nutarimai, kurie pakeis gyvenimą. Daug naftos - kraštutinumai meilėje. Vyrui sapnuoti, kad prekiauja nafta, - nelaiminga..
Naftalinas
Šis sapnas reiškia grįžimą prie seniai užmirštų draugų ar įvykių. Pirkti naftaliną - ilgai ieškosite pamesto daiktą..
Nagai
Ilgi pirštų, nagai - pagalba bėdoj; trumpi - sielvartas; rauti juos - skurdas; karpyti - ginčai ir nemalonumai; sapnuoti žmogų su ilgais..
Nagai
Apskritai sapnuoti nagus reiškia nesutarimus ir skundus. Jei sapnuojate per daug trumpus ir nugraužtus nagus, reiškia, kad sutiksite tokį..
Nagai
Sapne regėti nagus reiškia, kad teks sunkiai dirbti už mažą užmokestį. Ilgi pirštų nagai reiškia, kad jums suteiks džiaugsmo..
Nagai (žvėries)
Sapnuoti, kad jums įdrėskė nagais koks nors gyvūnas, reiškia, kad jums reikia būti atsargiam su tais, kurie jus supa, būti visada..
NaginĖs
Matyti sapne nagines - skurdas ar aplinkybių pasikeitimas kitiems naudinga linkme. Sapnuoti naujas nagines - pelningas naujas darbas. Autis..
Naikinti
Naikinti ką nors sapne - perspėjimas, kad negalėsite apsiginti nuo priešų. ..
Naikinti
Sapnuoti, kad ką nors naikinate, reiškia, kad turėsite karštakošį vyrą ar žmoną ir kaprizingus bei piktavalius vaikus. ..
NaktigonĖ
Vyrams šis sapnas gali reikšti meilės nuotykį. Tačiau gali būti ir įspėjimas, kad negalima bet kam patikėti verslo paslapčių. Tiems,..
Naktiniai marŠkiniai
Jeigu sapnuojate, kad vilkite naktiniais marškiniais, vadinasi, nuliūsite dėl lengvo negalavimo. Jeigu sapne regite kitus, apsivilkusius..
Naktinis klubas
Sapnuoti naktinį klubą reiškia netvarkingą, lengvabūdišką gyvenimą, lengvos meilės nuotykius. ..
Naktipuodis
Jei sapne matote naktipuodį, - teks kuopti ne savo šiukšles ir apmokėti jūsų vardu kažkieno pa¬liktą sąskaitą. Naktipuodį pilną..
Naktis
Sapnuoti, kad keliaujate labai tamsią ir audringą naktį, reiškia nusiminimą ir nelaimę. Jei naktis yra giedra, mėnesėta, šviečia..
Naktis
Sapnuoti tamsią naktį - sunkūs išbandymai, su¬siję su verslu. Giedra naktis - ilgas gyvenimas. Audringa - nuostoliai. Jeigu sapnuojate,..
Naktis
Tamsi - šeimos nesutikimai; giedra - ilgas gyvenimas; audringa - nuostoliai; naktį keliauti - netekti tėvynės..
NakvynĖ
Nakvynė viešbutyje - galite patekti į ligoninę. Nakvoti smuklėje - liga, gali tekti gydytis ligoninėje. Nakvoti kur nors svetur -..
Namas
Sapnuoti, kad esate namuose, reiškia nepakankamą saugumą. Jei sapnuojate, kad statote namą, reiškia daug pagarbos, bet jokio pelno. Statyti..
NAMAS Namas
Sapnuoti namus - labai daugiareikšmis sapnas. Skirtingiems žmonėms - skirtinga reikšmė. Sapnuoti savo seną gražų ir jaukų namą - labai..
Namas
Taisomas - painių santykių paaiškėjimas; dengti stogą - nuostoliai; pirkti - gerovė; griūvąs - liga; degąs - nepasisekimas: statyti jį..
Transfer Money

Paskutiniai komentarai sapnininke

Transfer Money

Reklama

© Geras-sapnininkas.lt, sapnų reikšmės, ką reiškia sapnuoti, sapnininkas. Reklama / Gydytojai Lietuvoje
Puslapis užsikrovė per 0.001961 sekundžių.