Sapnininkas

Sapnai prasidedantys L

Puslapiai: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14

Labdara
Jei sapnuojate, kad dalinate labdarą, teks skirti daug laiko antraeiliams darbams. Jei pats prašote labdaros - nepasitikite savo jėgomis...
Labirintas
Jeigu sapnuojate, kad esate labirinte, tai dėl finansinių reikalų greitu laiku atsidursite keblioje padėtyje. Sapnuoti, kad labirinte esate..
Labirintas
Jei sapnuojate, kad esate kokiame nors labirinte ir negalite rasti išėjimo, reiškia, kad jūsų laukia dideli nemalonumai ir sunkumai ir kad..
Laboratorija
Sapnuoti, kad esate kokioje nors laboratorijoje, reiškia draugystę ir bičiuliškumą. ..
Laboratorija
Jeigu sapne matote laboratoriją, vadinasi, išeikvosite jėgas nenaudingam sumanymui jeigu dirbate laboratorijoje, tai turtas taps mitu, o..
Lagaminas
Sapnuoti lagaminą reiškia perkėlimą ir pasikeitimą, kurie gali turėti ryšį su jūsų planų įgyvendinimu. Daryti lagaminą reiškia,..
Lagaminas
Sapne matyti lagaminus reiškia keliones ir nesėkmes. Jeigu dažnai keliaujantis žmogus sapnuoja lagaminą, tai jį lydės sėkmė tik tada,..
Lagūna
Jei sapnuojate lagūną, reiškia idiliją mėnesienoje. ..
Laidotuvių laužas
Jei sapnuojate laidotuvių laužą, reiškia, kad tas asmuo jums prisiekia amžiną meilę, bet jus jam neatsakote tuo pačiu, jūsų meilė yra..
LAIDOTUVĖS LaidotuvĖs
Laidotuves, kuriose daug žmonių, sapnuoti - turtas, o jeigu nedaug - neturtas. Jeigu sapnuojate, kad laidotuvių metu lyja arba oras..
Laidotuvės
Sapnuoti, kad matote savo laidotuves, yra geras ženklas ir reiškia gana nemažą sėkmę. Matyti ką nors laidojant gyvą reiškia skurdą...
Laidotuvės
Regėti gausingą laidotuvių eismą (procesiją) - turtas; regėti negausingą jų eismą - neturtas; eiti drauge - palikimas. ..
Laidotuvės (šermenys)
Jas matyti arba jose dalyvauti - per savo nepastabumą teks nukentėti; laidotuvėse dėl mirusio palaikų; ginčytis - saugokis neteisingų..
Laidynė
Regėti ją arba laidyti ja - geros žinios. ..
Laidynė
Sapnuoti laidynę reiškia: jei esate vyras, gausite į žmonas nuolankią ir rūpestingą moterį; jei esate moteris, gausite grubų ir..
Laidžius (graborius)
Regėti jį - laukia tave mirštant. ..
Laikas
Laiką sapne bereikalingai gaišti - trūks lėšų. Justi sapne laiko stoką - geros sąlygos tvarkant reikalus. ..
LaikraŠtis
Jeigu sapnuojate laikraštį, vadinasi, jūsų reikalai prasti; išaiškės apgaulė ir nukentės jūsų reputacija. Gauti laikraštį - didelė..
Laikraštis
Jei sapnuojate laikraštį, reiškia, kad netrukus tapsite garsus ir žymus. ..
Laikraštis
Skaityti jį - būti apgautam; gauti jį - didelė naujiena; laikrodininkas - gausi nemalonų įsakymą. ..
Transfer Money

Paskutiniai komentarai sapnininke

Reklama

© Geras-sapnininkas.lt, sapnų reikšmės, ką reiškia sapnuoti, sapnininkas. Reklama / Gydytojai Lietuvoje
Puslapis užsikrovė per 0.002184 sekundžių.