Sapnai prasidedantys K

SMS sapnininkas - siųsk SMS numeriu 1656 sapnavau SAPNAS ir gauk sapno reikšmę!
sms kaina tik 1 LT

Puslapiai: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37

KunigaikŠtis
Sapne būti tarp kunigaikščių - džiaugsmas ir sėkmė. Kunigaikščių malonės sapne laukti - jus lydės tik skurdas ir nelaimės...
Kunigaikštis
Sapnuoti, kad matote kunigaikštį, reiškia, kad naudositės įtakingo asmens globa. ..
Kunigaikštį
Matyti - saugokis išnaudotojų; kunigaikštį matyti važiuojantį - garbingą kelionę; prieš kunigaikštį be kepurės eiti - negarbingą..
Kunigas
Kunigas arba dvasininkas, pasirodantis sapne, perspėja, kad būtumėte atidūs ir įveiktumėte savo silpnybes bei prasižengimus. Sapnuoti..
Kunigas
Kunigas arba dvasininkas, pasirodantis sapne, perspėja, kad būtumėte atidūs ir įveiktumėte savo silpnybes bei prasižengimus. Sapnuoti..
Kunigas
Apskritai sapnuoti kunigą reiškia doros siekimą. Sapnuoti kunigą su kepuraite reiškia gerą žinią. ..
Kuodelis
Kuodelį sapnuoti - vergystė, savo darbų greit nepabaigsite. Sapne kuodelį pešioti - varguolių skriaudos šaukiasi keršto, greit..
Kuodelį linų matyti
Greit nenudirbsi sunkių darbų; kuodelį pešiojant matyti - greit pavargėlis prašys skriaudos atlyginimo; iš kuodelio pešioti ir verpti -..
Kuoka
Mojuoti ja - pergalėsi pavydžius priešus. ..
Kuoka
Kuoką sapnuoti, ją mojuoti - nugalėsite pavydžius priešus. ..
Kuolas
Sapnuoti kuolą reiškia, kad visada mokėsite apsiginti. ..
Kuosa
Kuosos - ligos ir nesantaika. Kuosą skrendančią sapnuoti - gyvenimo permainos. Girdėti sapne jos kranksėjimą - prarasite pagarbą...
Kuosa
Girdėti ją kranksint - pagarbos netekimas; regėti skraidant - gyvenimo atmaina. ..
Kupeta
Šieno kupeta - geri metai, pelningas darbas. Supuvusi šieno kupeta - turėsite didelių nuostolių. Šieno kupetas krauti į vežimą ir..
Kupolas
Sapne matyti kupolą toli reiškia, kad norai niekada neišsipildys. Jeigu jūs įsimylėjęs, tai jūsų iš¬¨rinktoji jus paniekins. Jeigu..
Kupra
Kuprotam būti - didelė pergalė; kuprotą regėti - pelnas. ..
Kupra
Jeigu sapnuojate kuprį, nesitikėkite nieko gera - jūsų planai sužlugs. Kuprą matyti, kuprotam sapne būti - nemalonumai, bet galima ir..
Kupra
Sapnuoti, kad esate su kupra, yra liūdna pranašystė. Viskas veda prie žlugimo. Tačiau, jei sapnuojate ką nors kitą su kupra, tai reiškia..
Kupranugaris
Sapne regėti šį gyvūną reiškia, kad galų gale išsivaduosite iš netikėtų keblumų dėl kurių praradote kantrybę ir viltį. Regėti..
Kupranugaris
Sapnuoti vieną kupranugarį reiškia, kad laukia sunkus ir varginantys darbai. Sapnuoti daug kupranugarių grupėje yra geras ženklas ir..

Paskutiniai komentarai sapnininke

Reklama

© Geras-sapnininkas.lt, sapnų reikšmės, ką reiškia sapnuoti, sapnininkas. Reklama | Receptai | Anekdotai | Sveikinimai | Interneto svetainių kūrimas | Valiutų kursai | Valiutos kursai