Sapnai prasidedantys K

SMS sapnininkas - siųsk SMS numeriu 1656 sapnavau SAPNAS ir gauk sapno reikšmę!
sms kaina tik 1 LT

Puslapiai: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37

Karnavalas
Sapnuoti, kad dalyvaujate karnavalo šventėje reiškia: jei esate jaunuolis ar jaunuole, užmegsite meilės ryšius su universiteto studentu..
Karoliai
Matyti arba juos turėti - moterims išdidumą, o vyrams garbę; karolius gintarinius turėti - atsivertimą į savo tautybę; karolius raudonus..
Karoliai
Karoliai gali reikšti pagarbą ir pripažinimą. Sapnuoti, kad esate su ilgu karolių vėriniu reiškia, kad nelengvai išsikovosite įtakingų..
Karoliai
Sapnuoti karolius reiškia, kad turtas, prabanga ir pagarba nenustos teikti džiaugsmą. ..
Karpa
Jeigu sapnuojate karpas, vadinasi, nesugebėsite apginti savo garbės. Jeigu sapnuojate, kad išnaikinote karpas, vadinasi, nugalėsite visus..
Karpis
Sapne matyti karpį - pralobimas ar paveldėjimas. Karpį pagauti - seksis reikalai. Jei karpis išslysta iš rankų - įspėjimas, kad siekdami..
Karpos
Regėti jas - turėti piktų priešų; turėti - turtas. ..
Karpyti (medžius)
Sapnuoti, kad karpote kokį nors augalą reiškia, kad tarp jūsų draugų yra asmenų, kurių būtų geriau atsikratyti. ..
Karstas
Tai blogas sapnas. Kaimo žmogui jis pranašauja nederlių, gyvulių ligas. Biznieriui - nesėkmę. Jauniems žmonėms - nelaimingas vedybas...
Karstas
Regėti jį - nesutikimai; gulėti jame - ilgas gyvenimas; su lavonu - artimo žmogaus mirtis; matyti karstą su žvagutėm - gresia tau žiauri..
Karstas
Sapnuoti karstus yra geras ženklas ir reiškia sveikatą sveikiems ir greitą pasveikimą ligoniams. Sapnuoti, kad esate gyvas paguldytas į..
Kartis
Sveikata ir sėkmė. ..
Kartis
Sapnuoti, kad šokate su kartimi, reiškia, kad jei imsitės iniciatyvos ir būsite optimistas, daugiau pasieksite visose srityse. ..
Kartis
Kartį sapnuoti - sėkmė ir sveikata, bet galite ir netikėtai išsigąsti. ..
Kartonas
Kartonas - netikri draugai. Kirpti kartoną - nugalėsite sunkumus. ..
KartuvĖs
Jeigu sapnuojate, kad jūsų draugą pakaria, -jums gresia nelaimė; išspręskite svarbų klausimą ir atkakliai ginkite savo idėjas. Jeigu..
Kartuvės
Matyti - saugokis savo draugų, kad jie tavęs neįklampintų į vargus; pakaruoklį matyti - didelį smurtą; pakaruoklį išimti iš kilpos -..
Kartuvės
Jei sapnuojate kartuves ir sapnuojate, kad esate pakartas, reiškia pagarbą ir šlovę. Ir ta šlovė bus tuo didesnė, kuo aukštesnės..
KaruselĖ
Matyti karuseles, bet nesisukti, - laukia permaina taip pat gali tekti dalyvauti linksmame pobūvyje. Jeigu sapnuojate, kad sukatės..
Karuselė
Sapnuoti karuselę reiškia džiaugsmą, nerūpestingą gyvenimą ir malonias akimirkas. ..

Paskutiniai komentarai sapnininke

Transfer Money

Reklama

© Geras-sapnininkas.lt, sapnų reikšmės, ką reiškia sapnuoti, sapnininkas. Reklama | Receptai | Anekdotai | Sveikinimai | Interneto svetainių kūrimas | Valiutų kursai | Valiutos kursai