Sapnai prasidedantys K

SMS sapnininkas - siųsk SMS numeriu 1656 sapnavau SAPNAS ir gauk sapno reikšmę!
sms kaina tik 1 LT

Puslapiai: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37

Koksas
Koksas - nelaimės, nesantaika koksinė krosnis - sėkminga darbų pradžia ir ne┬Čtikėta sėkmė..
Kokteilis
Sapne gerti kokteilį reiškia, kad, prisidengęs mokslininko arba studento kauke, mėgausitės bendravimu su nepadoriais vyrais ir moterimis...
Koledžas
Sapnuoti koledžą, kuriame esate mokęsis jaunystėje, yra džiaugsmo ir linksmumo ženklas. Tam, kuris yra susituokęs, gali reikšti kūdikio..
Kolekcija
Kolekcija monetų sapnuoti - praradimai akmenų ar žemės iškasenų kolekcija - nepageidaujami įvykiai. Augalų - džiaugsmas. Vabalų,..
Koliziejus
Sapnuoti koliziejų reiškia, kad netrukus aplankysite amžinąjį miestą. ..
Kolona
Sapnuoti marmuro kolonas yra puiki pranašystė ir reiškia galią ir turtą. Sapnuoti nuvirtusią koloną yra nelaiminga pranašystė ir..
Komanda
Jeigu sapnuojate, kad jums komanduoja, vadinasi, kolegos jus pasmerks dėl demonstratyvaus viršininkų niekinimo. Jeigu sapne jūs pats..
Komanda (sportininkų)
Sapnuoti futbolo komandą arba apskritai kokią nors sporto rūšį reiškia, kad bus labai sunku jūsų sumanymą įgyvendinti, iškils beveik..
Komedija
Jeigu sapne žiūrite komediją, vadinasi, laukia linksmybės, maloni kompanija ir geri žmonės. Galima išvyka į gamtą su gerais draugais...
Komercija
Jeigu sapnuojate, kad užsiimate komercine veikla, vadinasi, puikiai išnaudosite pasitaikiusias galimybes. Sapnuoti nesėkmes ir liūdnas..
Komersantas
Jei per sapną matote komersantą, netikėkite to žmogaus žodžiais, nes jis stengiasi jus nuskandinti pasinaudodamas jūsų pasitikėjimu. ..
Kometa
Jeigu sapnuojate, kad danguje išvydote kometą, - jus persekios netikėti išbandymai. Šis sapnas merginai žada netektis ir liūdesį. ..
Kometa
Sapnuoti kometą reiškia, kad šviesi meilė jums sugrąžins laimę. ..
Komikas
Sapnuoti komiką reiškia vaidus arba tarp mylimųjų, arba tarp sutuoktinių. ..
Komoda
Jeigu sapnuojate seną komodą, - geriau nesudarinėkite sandorių su partneriais, kurių gerai nepažįstate. Sapne sudėti daiktus į komodą..
Kompasas
Jeigu sapnuojate kompasą, vadinasi, teks kovoti su gyvenimo negandomis. Žmonės jus gerbs, o draugai mylės. Sapne regėti, kad kompasas rodo..
Kompasas
Sapnuoti kompasą reiškia, kad jūs dažnai prarasite galvą, bet visada grįšite į gėrio ir doros kelią. ..
Komplimentas
Jei sapnuojate, kad jums sako komplimentus draugai, tai yra tuštybės ir nenuoširdaus pataikavimo ženklas. Sakyti komplimentus reiškia..
Kompresas
Dėti kompresą - sulauksite paramos. Dėti kompresą vaikui - sugrįžimas prie šeimos reikalų. Jei jums kas nors deda kompresą, kuris..
Komunija
Matyti kunigą, dalijantį komuniją, - išsipildys jūsų sumanyti planai. Laukti komunijos, bet jos negauti, - jūsų planai neišsipildys...

Paskutiniai komentarai sapnininke

Reklama

© Geras-sapnininkas.lt, sapnų reikšmės, ką reiškia sapnuoti, sapnininkas. Reklama | Receptai | Anekdotai | Sveikinimai | Interneto svetainių kūrimas | Valiutų kursai | Valiutos kursai