Sapnuoti VAIDUOKLIS

SMS sapnininkas
Sužinok sapnų reikšmes telefonu:
Siųsk SMS numeriu
1656 sapnavau VAIDUOKLIS
ir gauk sapno reikšmę!
sms kaina tik 1 LT / 0.29Eur
VAIDUOKLIS Sapnuoti vaiduoklius - nelaimė. Jeigu sapne vaiduokliai apsirengę baltai, vadinasi, jūsų draugui gresia liga arba iširs dalykinė sutartis. Jeigu sapne vaiduokliai dėvi juodais drabužiais - neištikimybė. Sapne matyti vaiduoklius už užuolaidų - įspėjimas valdyti savo jausmus. Jeigu sapnuojate, kad prie jūsų stovi vaiduokliai (iš dešinės - moteriškos lyties, iš kairės - vyriškos), -palankios aplinkybės šlovės siekimui. Tačiau susapnavę šį sapną turite būti apdairūs, nes pavojai čia pat jeigu sapne vaiduokliai beldžiasi į jūsų duris arba į sieną, - nelaimė. Jeigu sapnuojate, kad vaiduokliai persekioja jus, atsitiks keistas įvykis. Jeigu sapne jie bėga nuo jūsų, - nieko bloga jums neatsitiks. Sapne žaisti su vaiduokliais reiškia netikrą draugystę arba naujus draugus. Jeigu sapnuojate, kad vaiduokliai prašneko, vadinasi. Jūsų tyko blogis, bet jo išvengsite, jei paklausysite gerų patarimų.

Pakomentuok sapno reikšmę

Vardas (privaloma)

El.paštas (neprivaloma)

Sapno reikšmės "VAIDUOKLIS" komentarai

 1. Žygimantas 2017-11-06 14:14:58

  Ka reiškia jei buvome apleistoje saleje ir ten neleidzia buti ir virsuj yra tokie mazi langeliai ir draugas ejo per sapnav paziuret ar ten nieko nera ir nieko nebuvo o kai grizo ten tarskejo bet ten nieko nebuvo ir poto visi atsisedome ir ziurejome ten ir pasirode jaudais drabuzias apsirenges kaip mirtis ir tik kaulai matesi ant ranku ir mes visi per sapna issigandome ir pabegom. Ka tai reiskia?

 2. R&e 2016-12-20 10:23:15

  O pvz ka galetu reiksti jei daznai sapnuoju vaiduokli, kuriam as pradedu jausti siltus jausmus. Kiekviena kart sapnas kitas bet vaiduoklis/siela vaikino ta pati, o as realiai net ko nors panasaus i ji nepazystu.

 3. Ieva 2015-12-05 14:54:38

  Sapnavau kad namuose vaidenasi vaiduokliai as juos vaikau bet jie nebijo saucia namuose o as ju bijau.

 4. As sapnavau. 2013-03-13 20:23:57

  A jus galit su savo nesamonem neissigalvot?

 5. Ausra 2012-01-22 13:17:51

  Ka reiskia sapnuoti mirti ? ? ?

Transfer Money

Paskutiniai komentarai sapnininke

© Geras-sapnininkas.lt, sapnų reikšmės, ką reiškia sapnuoti, sapnininkas. Reklama | Receptai | Anekdotai | Sveikinimai | Interneto svetainių kūrimas | Valiutų kursai | Valiutos kursai