Sapnuoti ERKĖ

SMS sapnininkas
Sužinok sapnų reikšmes telefonu:
Siųsk SMS numeriu
1656 sapnavau ERKE
ir gauk sapno reikšmę!
sms kaina tik 1 LT / 0.29Eur
Jeigu sapne matote stambias erkes ant medžio kamieno, tai priešai bet kokiomis priemonėmis stengsis užvaldyti jūsų turtą. Sapnuoti, kad jūsų kūnu šliaužioja erkės, - nelaimingų aplinkybių bei silpnos sveikatos ženklas. Tikriausiai jums teks budėti prie ligonio lovos. Jeigu erkę ant savo kūno užmušėte, vadinasi, jus kankins sielvartas. Jei erkė prisisiurbusi kraujo - jus kažkas persekioja.

Pakomentuok sapno reikšmę

Vardas (privaloma)

El.paštas (neprivaloma)

Sapno reikšmės "ERKĖ" komentarai

  1. Diana 2015-03-23 22:39:09

    Sapnavau bloga man atrodanti sapna. Jis buvo 03. 22 diena i kovo 23, sapnavau erkes. Bet kas svarbiauia apie jas netnegalvojau, buvo taip. Rinkau labai daug erkiu nuo saves, buvo taip lyg nuo saves nespeju rinkt jas ir dedu i kazkokia plastikini indaa sudangdziu, o jos lipa atgal bet ne visos, tuomet matau savo suniuka, pas kuri yra keturios isisiurbusios erkes ant galvos, bet jis neduoda ju istraukt. Ko pasekoje as atsikeliu nakti ir bijau prileisti suniuka prie saves, nes sapnas buvo lyg tikras, as potamsiai pradejau tikrinti jo galva, kol nesupratau, jog tai tik sapnas.. Ka tai galetu reiksti. Labai prasau atsakykite i klausyma jums. Aciu.

  2. Gintarė 2015-01-27 09:40:27

    Nesupratau jei sapnavau kad skyniau vysnias kazkokiuose krumuose ir po to pastebejau kad isisiurbus jau nemazai kraujo erke sapne man ja istrauke tai reiskia kazkas mane seka paaiskinkit.

  3. Oris 2011-08-06 13:30:26

    Sanavau jog is nosies istraukiau erke prisisiurbusia pilna kraujo

Paskutiniai komentarai sapnininke

© Geras-sapnininkas.lt, sapnų reikšmės, ką reiškia sapnuoti, sapnininkas. Reklama | Receptai | Anekdotai | Sveikinimai | Interneto svetainių kūrimas | Valiutų kursai | Valiutos kursai