Sapnuoti BROLIS

SMS sapnininkas
Sužinok sapnų reikšmes telefonu:
Siųsk SMS numeriu
1656 sapnavau BROLIS
ir gauk sapno reikšmę!
sms kaina tik 1 LT / 0.29Eur
Jeigu sapnuojate savo brolius sveikus, energingus, vadinasi, džiaugsitės savo likimu. Jeigu sapne regite savo brolius skurde ir varge bei prašančius pagalbos, tai greitu laiku laukia nemalonūs įvykiai. Bartis su broliu sapne - nemalonumai. Sapne išsiskirti su broliu - laimingi nuotykiai. Netekti brolio - nerami ateitis.

Pakomentuok sapno reikšmę

Vardas (privaloma)

El.paštas (neprivaloma)

Sapno reikšmės "BROLIS" komentarai

 1. Janina 2016-05-22 08:44:51

  Sapnavau jaunesni broli, kazkur sutikau, bet gedijausi kviest i savo namus. Nusivedziau i buta kur anksciau gyvenau, o ten baisiai apleista buvo ir nesvaru

 2. Negalima 2015-04-29 12:01:43

  Sapnavau kaip skesta mano mazasis brolis, ka tai gali reiksti?

 3. Gabriele 2015-02-27 01:58:49

  Sapnavau labi labai keista sapna... Sapnavau savo vyriause broli kuris dabar anglijoi.. Sapne as is vilniaus grizau namo i palanga ir kai jau ejau link savo namo pamaciau broli sliauziojanti ant keliu po soda ... Paklausiau kas atsitiko o jis atsake kad pamete telefona ir paprase paieskot kartu po poros sekundziu atradau telefona grazei padeta pacioi matomiausioi vietoi ir pakelus ji šuktelejau broliui kad radau bet jis i mane neregavo lyg manes negirdetu ir toliau sliauzedamas ieskojo ... As priejau prie jo ir padejau telefona ant zemes pries pat jo nosi ir maniau kad jis pamatys ji... Bet jis telefona pamate tik po poros akimirku bet vistiek atrode del kasko labai susirupines... šis sapnas man neduoda ramybes pora dienu ir as jo niekaip negaliu pamirst, ka toks sapnas galetu reikst ? butu labai gerai jei kas paaiskintu reiksme nes pries pora savaiciu sapnavau kad iskrito dantis o kiek zinau kad tai reiske mirti.. O visai nesenai mano mama susapnavo kaip visa seima kasem bulves o tai taipat reiske mirti bet nuo to laiko kai susapnavom tuos sapnus niekas nemire... Gal sie sapnai susije ?

 4. Evelina 2015-01-19 14:08:11

  Mano brolis dabar yraa mažas ir sapnavau kad jis krenta iš lovos o aš jį gaudžiau. Labai keistas jausmas, kažin ką tai galėtų reikšt?

 5. Asta 2010-07-31 21:56:03

  Sapnavau savo mirusi broli gal zinot kas ka tai galetu reiksti ?

Transfer Money

Paskutiniai komentarai sapnininke

© Geras-sapnininkas.lt, sapnų reikšmės, ką reiškia sapnuoti, sapnininkas. Reklama | Receptai | Anekdotai | Sveikinimai | Interneto svetainių kūrimas | Valiutų kursai | Valiutos kursai