Sapnininko paieškos rezultatai

SMS sapnininkas - siųsk SMS numeriu 1656 sapnavau SAPNAS ir gauk sapno reikšmę!
sms kaina tik 1 LT
Aerouostas
Skubėjimas į jį - ginčai, nesutarimai su draugais; jei iš tikrųjų ruošiatės kelionei ir sapnuojate, nesvarbu kai aerouostą - tai visuomet reiškia įtampą, nerimą, kuris susijęs su kelionės ruošimusi; jei jūs sutinkate kažką su gėlėm ar gaunat gėlių aerouoste - netikėta žinia, kvietimas;..
Afrikietis (negras, juodaodis)
Apskritai sapnuoti afrikos negrus yra blogas ženklas. Reiškia, kad esate apsuptas priešiškų asmenų, kurie jums pridarys daug bėdų. ..
Agatas (akmuo, papuošalas)
Jei sapne patys puošiatės jai - susirūpinkit sveikata; jei agatus sapnuoja vyresnio amžiaus žmonės - gali reikšti draugo, sutuoktinio netektį; pamesti papuošalą su agatu - laukia linksmas nuotykis, apskritai tai geras ženklas, nes agatas sapne simlzuoja nelaimes; įskilęs - išsiskyrimas, skyrybos;..
Agrastas (uoga, uogos, agrastai)
Sapne valgyti agrastus - laimė; bet valgyti neprinokusius, žalius agrastus - nesėkmė; nuostoliai. ..
Aguona
Jei sapne pasirodo aguona, tai ženklas, kad užkopsite labai aukštai, bet paskui būsite nustumtas tų pačių žmonių, kurie jus iškėlė. ..
Aguona
Jeigu sapnuojate aguonas, vadinasi, atėjo nuostabus ir malonus metas, galite sėkmingai mokytis. Jeigu sapne įkvėpėte aguonų aromato - realiame gyvenime tapsite apgaulės auka. Aguonų uostymas reiškia trumpą įsimylėjimą, džiaugsmą, platonišką meilę. Matyti sapne daug aguonų - netikėti svečiai...
Aguonos
Valgyti arba trinti jas - tavo viltys tuščios; žydinčios - pokalbiai; raškyti jas - meilė. ..
Akmuo
Sapne matyti akmenis ant žemės reiškia, kad jūsų kelias bus nelygus ir sunkus. Sapne svaidyti akmenis reiškia, kad neteisingai elgiatės su vienu asmeniu. ..
Akmuo
Matyti sapne akmenis reiškia jaunystės, praeities prisiminimų pabaigą, ilgos harmonijos galą. Taip pat gali būti įspėjimas, kad sapnuojantis žmogus ne¬turėtų daug dėmesio skirti savo jausmams. Matyti didėjantį akmenį - įspėjimas apie gresiantį pavojų. Taip pat gali reikšti dvasinį atgimimą...
Alyvuogė
Jei sapnuojate alyvmedžio vaisius arba medį, tai yra taikos ir ramybės ženklas, ištekėjusiai moteriai reiškia gerovę, draugystę arba būsimą motinystę, merginai reiškia santuoką ir vaisingumą, vyrui — prabangą, sėkmę ir laisvę; numušinėti alyvmedžio vaisius nuo medžio yra palankus ženklas, o..
Alyvuogė
Jei sapnuojate alyvmedžio vaisius arba medį, tai yra taikos ir ramybės ženklas. Ištekėjusiai moteriai reiškia gerovę, draugystę arba būsimą motinystę. Merginai reiškia santuoką ir vaisingumą. Vyrui — prabangą, sėkmę ir laisvę. Numušinėti alyvmedžio vaisius nuo medžio yra palankus ženklas, o..
Antpuolis
Sapnuoti oro antpuolį: jums gresia pavojus ir nieko negalite padaryti, kad jį pašalintumėte. Nesiliaukite pasitikėti dievu. Bet kokio tipo antpuolis apskritai nėra palankus pranašavimas. ..
Antpuolis(puolimas)
Sapnuoti oro antpuolį: jums gresia pavojus ir nieko negalite padaryti, kad jį pašalintumėte. Bet kokio tipo antpuolis apskritai nėra palankus pranašavimas. ..
Apuokas
Sapnuoti apuoką yra bloga pranašystė ir pataria nieko nepradėti rytojaus dieną. ..
Apžvalga (kariuomenės)
Pasiryžimas kovoti su priešais ar kliūtimis. ..
Areštuoti
Sapnuoti, kad kažką areštuojate, reiškia, kad daugiau to pakęsti negalite. Jūsų kantrybė baigia išsekti. Sapnuoti, kad esate areštuotas, reiškia didelius nemalonumus, kurie tačiau yra įveikiami. Matyti ką nors areštuotą skelbia išdavystę, kuri jus nuves į pražūtį. Giminaitis ar draugas. ..
Aruodas
Ei sapnuojate tuščią aruodą, reiškia skurdą ir nepriteklius. Jei aruodas pilnas, reiškia: sapnuojantysis susituoks su turtingu asmeniu arba laimės reikšmingą bylą, arba gaus didelį palikimą. Tai geras ženklas, reiškiantis turtą, pasiturimą gyvenimą..
Aruodas
Matyti aruodą, pilną grūdų, - pelnas. Tuščias aruodas - skurdas ir skolos. Pelės aruode - gobšūs giminaičiai. ..
Aruodas
Jei sapnuojate tuščią aruodą, reiškia skurdą ir nepriteklius. Jei aruodas pilnas, reiškia: sapnuojantysis susituoks su turtingu asmeniu arba laimės reikšmingą bylą, arba gaus didelį palikimą. Tai geras ženklas, reiškiantis turtą, pasiturimą gyvenimą..
Atmatuoti
Atmatuoti ką nors sapne - didelė laimė. ..
Atskyrimas (nuo bažnyčios)
Sapnuoti atskyrimą nuo bažnyčios reiškia, kad jūsų žmona arba jūsų vyras bus karšti katalikai. ..
Auksiniai papuošalai
Sapne nešioti juos - sveikata; matyti moterį su auksiniais papuošalais gali reikšti gerus darbo rezultatus, jei bus dirbama neskubant; gauti dovanų - jeigu moteris sapnuoja, kad gavo dovanų aukso arba auksinį daiktą - monetas ar papuošalus, tai ji ištekės už turtingo, bet klastingo žmogaus. ..
Ašmuo
Sapnuoti daiktus, turinčius aštrius ašmenis, yra išdavystės ir apgaulės ženklas. Vienas žmogus iš kriminalinių sluoksniu bando apjuodinti jūsų garbę. Priverskite jį laikytis atokiai. ..
Balsuoti
Balsuoti - didelis širdies skausmas. Jeigu balsuodami sukčiaujate, tai šis sapnas pranašauja negarbingą poelgį. ..
Balzamuotas
Jei sapnuojate balzamuotą žmogų, tai reiškia, kad greitai jus paliks jūsų vaikas. Tačiau jei matote balzamuotą žvėrį, jus būgštaujate dėl klaidų. ..
Balzamuoti
Jeigu sapnuojate balzamuojamą kūną, jūsų laukia permainos. Šis sapnas gali reikšti ir skurdą. Jeigu sapne matote, kad jus patį balzamuoja, tai nukentėsite dėl ankstesnės draugystės. Jeigu sapne regite balzamuotą įžymų žmogų -išsiskyrimas su brangiu žmogumi..
Braškės (uogos)
Matyti ar valgyti braškes - geras sapnas, kuris reiškia meilę, seksualinį pasitenkinimą, santuoką ar motinystę. ..
Brolis (vienuolis)
Šeimos laimė; skirtis su juo - laimingi atsitikimai; netekti jo - nerami ateitis; bartis su juo - bus nemalonumo; jei sapnuojate vienuolį balta barzda, - laukite naujienos. ..
Broliukas (vienuolis)
Sapnuoti broliuką yra gera pranašystė. Jei sapnuojate vienuolį balta barzda, - laukite naujienos. ..
Broliukas (vienuolis)
Sapnuoti broliuką yra gera pranašystė. Jei sapnuojate vienuolį balta barzda, – laukite naujienos. ..
Buomas
Buomą sapnuoti - būkite atsargus, gresia pavojus. Per buomą eiti - pajusite pasipriešinimą. ..
BuoŽgalvis
Buožgalvis - abejotinas sandėris, rimti nemalonumai darant biznį. Jeigu mergina sapnuoja buožgalvius, plaukiojančius švariame vandenyje, tai jos laukia pažintis su turtingu, tačiau amoraliu žmogumi..
BUČIUOTI BuČiuoti
Bučiuoti žemę - pavojus. Pabučiuoti moterį - su ja susibarsite. Bučiuoti gražią merginą - vedybos. Bučiuoti vyrą - neištikimybė. Vedusį vyrą ar ištekėjusią moterį - barniai. Bučiuotis su giminaičiu - maloni žinia. Bučiuoti vaikus - daug džiaugsmo. Su mirusiu bučiuotis - sužinosite paslaptį...
Bučiuoti
Sapnuoti, kad bučiuojate ranką, yra sėkmės, draugystės ir laimės ženklas. Bučiuoti mirusįjį reiškia sveikatą ir ligą gyvenimą. Sapnuoti, kad bučiuojate kam nors į sėdynę, reiškia neištikimybę. Bučiuoti draugus reiškia galimą jų mirtį. Sapnuoti, kad bučiuojate Žemę, reiškia liūdesį ir..
Bučiuoti
Sapnuoti, kad bučiuojate ranką, yra sėkmės, draugystės ir laimės ženklas; davatką matyti kam nors rankas bučiuojant - paniekinimas; bučiuoti mirusįjį reiškia sveikatą ir ilgą gyvenimą; sapnuoti, kad bučiuojate kam nors į sėdynę, reiškia neištikimybę; bučiuoti draugus gali reikšti nelaimę..
Dainuoti
Girdėti sapne nuostabias melodijas, kurias dainuoja gražūs balsai, yra padlaižiavimo ir veidmainystės ženklas. Girdėti giedant gaidį reiškia džiaugsmą. Sapnuoti, kad dainuojate arba girdėti dainuojant, reiškia, kad lengva avantiūra privers jus užmiršti jūsų pareigas. ..
Dainuoti
Jeigu sapne girdite, kad kažkas dainuoja, vadinasi, likimas siunčia džiaugsmą ir laimingą draugystę. Greitu laiku jūs gausite laišką iš toli gyvenančio draugo. Jeigu sapne girdite liūdną dainą, vadinasi, jūsų reikalai blogi. Sapne girdėti nedarnų arba spiegiantį dainavimą reiškia dideles..
Deklamuoti
Sapnuoti, kad deklamuojate, apskritai reiškia, kad, tikėsitės įgyvendinti savo sumanymus, bet nepasieksite jokių teigiamų rezultatų. Jei sapnuojate, kad deklamuojate eilėraštį, sakote kalbą ir panašiai, vaidinsite dvigubą žaidimą gyvenimo komedijoje, bet būsite atskleistas ir demaskuotas. ..
Deklamuoti
Jei moteris sapne deklamuoja stovėdama scenoje, jos laukia pagarba ir išaukštinimas. Vyrams šis sapnas reiškia panieką ir pažeminimą. Jei scenoje deklamuojate savo sukurtas eiles, o jūsų klausosi žmonės - planai bus sėkmingai įgyvendinti. Jei jums deklamuojant salė ištuštėja, - nusivylimas. Mokytis..
DidŽiuotis
Didžiuotis sapne - iškrėsite kvailystę. Jei sapne kad nors didžiuojasi prieš jus - saugokitės apgavysčių. ..
Dubuo
Matyti sapne dubenį reiškia, kad jūsų manieringumui nėra krašto; esate tiesiogine žodžio prasme kuklus. ..
Duobkasys
Matyti sapne duobkasį reiškia gerą naujieną. ..
DuobĖ
Jeigu sapnuojate, kad kasate duobę, laukia įvairūs Įsiskolinimai. Sapne kasti duobę numirėliui - negera pažintis. Sapne apžiūrinėti duobę reiškia, kad rizikuosite atlikdami dalykines operacijas, o mergina jaudinsis dėl mylimojo. Jeigu sapne jūs leidžiatės į duobę, vadinasi, dėl didesnio pasisekimo..
Duobė
Sapnuoti, kad krintate į duobę, reiškia, kad tas, kuris sapnuoja, netrukus bus paguldytas ligos. Krisite labai žemai. ..
Duobė
Įkristi į ją - nori kažkas, tau pakenkti; regėti ją - gali išvengti pavojaus; kasti - įsiskolinti; numirėliui kasti duobę ar matyti kasant - negera pažintis. ..
Duona
Sapne matyti baltą, šviežią kvepiančią duoną yra geras ženklas ir rodo netolimą suklestėjimą ir laimę. Daugiau skurdo nepatirsite. Jei duona yra sužiedėjusi arba juoda, reiškia vargą ir nemalonumus: pergyvensite audrą, po kurios turėsite kai kurios naudos. Valgyti baltą ir šviežią duonų..
Duona
Sapne matyti daug Šviežios skanios duonos reiškia svarbių materialinių, kūniškų ir dvasinių norų išsipildymą. Jeigu sapnuojate, kad duona šviežia ir jūs siekiate jos - geras ženklas. Balta duona - pasitenkinimas, gausa. Juoda duona - trūkumai, bėdos. Sena, kieta ir neskani duona reiškia trūkumus..
Duona
Valgyti baltą - išteklius ir pasitenkinimas; juodą - skurdas; šiltą - liga; seną - turi priešų; riekti - valdinių neištikimumas; matyti kepant - klotis; kepti - sumanymai įvyks; nešti - žala. ..
Duonkepis
Matyti jį - maisto pagerėjimą; su duonkepiu kalbėtis - gerus sumanymus; prašyti duonkepį duonos iškepti - maisto produktų perteklių; duonkepį išvaryti iš namų - turto praradimą. ..
Duonkepys
Duonkepį sapnuoti - gausite linksmą žinią, pagerės maistas. Sapne kalbėtis su duonos kepėju - jūsų planai teisingi ir geri. Prašyti iškepti duonos - maisto produktų perteklius. Duonkepį išvaryti iš namų - prarasite visus turtus. ..
Duonkubilis
Duonkubilį sapnuoti - jūsų laukia sėkmė, turėsite naudos. Duonkubilis su pakilusia tešla - didelė sėkmė, džiaugsmas. Nešvarų duonkubilį matyti - netikėti nuostoliai. Duonkubilį valyti - padidės turtas. ..
Duonkubilis
Matyti - gerą pasisekimą; duonkubilį valyti - turtų padaugėjimą; duonkubilį nešvarų matyti - netikėtus nuostolius; matyti duonkubily iškilusią duoną - reiškia didelį pasisekimą ir džiaugsmą. ..
Duonkubilis
Sapne matyti duonkubilį reiškia perteklių ir ramybę namuose. ..
Duonos kepalas
Jei sapne perkate duonos kepalą, reiškia, kad būsite tikrai pasiturintis ir gyvensite prabangiai, nes aktyviau dirbsite savo darbą. ..
Emigruoti
Sapnuoti, kad emigruojate, apskritai turi liūdną išsiskyrimo ir nelaimės reikšmę. Jei norite tapti turtingu, pakeiskite šalį. ..
Eskimų veislės šuo haskis
Matyti sapne husky veislės šunį yra geras sveikatos, ramybės ir draugystės ženklas. ..
Fotografuoti
Fotografuoti savo giminaitį - gera ateitis; šiaip fotografuoti - kažkam būsi per griežtas bei teisingas, bei aiški ateitis. ..
Gazuotas vanduo
Jeigu sapnuojate, kad esate prie gazuoto vandens šaltinio, tai po varginančių išbandymų ateis džiaugsmas ir pasitenkinimas. Sapne vaišinti kitus šiuo puikiu, atšaldytu gėrimu reiškia, kad būsite apdovanotas. ..
Geluonis
Jeigu jums sapne įgėlė vabzdys. Jūsų laukia blogis ir nelaimės. Jeigu sapne vabzdys įgėlė merginai, tai ateityje ją kankins liūdesys ir nerimas. ..
GervuogĖ
Sapnuoti gervuoges - rimtos ligos ir kitos blogybės. Sapnuoti, kad negalite išlįsti iš gervuogių krūmo - velnio siųstas sapnas. Galimi rimti sunkumai gyvenime. Rinkti gervuoges - nesėkmė. Valgyti gervuoges - išlaidos. ..
Gervuogė (krūmas)
Jei sapne matote gervuogės krūmą, tai jums pranašauja nuostabias galimybes namuose ir darbe. Turėsite didelį pasitenkinimą. ..
Ginkluotis
Ginkluotis - būk atsargus. ..
Girtuokliauti
Jeigu sapnuojate, kad esate girtas, tai realiame gyvenime elgsitės lengvabūdiškai ir nesąžiningai. Jūs vengsite gyvenimo sunkumų, nors matysite, kaip vargsta artimieji. Turbūt greitu laiku neteksite darbo. Pasigerti sapne nuo vandens - be reikalo taip rūpinatės savo turtu ar užtarėjais. Sapnuoti, kad..
Girtuoklis
Regėti jį - nelinksmas gyvenimas. ..
Gluosnis
Nusviręs ties vandeniu - liūdnos dienos. ..
Gluosnis
Sapnuoti gluosnį reiškia skausmą ir liūdesį: netrukus turėsite nusižeminti ir tapti paklusniu. ..
Gluosnis
Regėti gluosnius - liūdna kelionė. Tačiau nelaimėje jus paguos draugai. Sapnuoti gluosnį, nusvirusį ties vandeniu, - liūdnos dienos. ..
GlĖbesČiuoti
Jeigu įsimylėjėliai sapne glėbesčiuoja vienas kitą, jų laukia išsiskyrimas. Jeigu sapnuojate, kad glėbesčiuojate savo sutuoktinį, laukite neramumų, liūdesio dėl Šeimos. Sapnuoti kad su džiaugsmu apkabinote savo draugus - klasta ir apgaulė. Glėbesčiuoti savo gimines reiškia ligas ir barnius. ..
Grambuolys
Sapne regėti šį vabalą reiškia susierzinusį, bet artimą jūsų sielai draugą arba kompanioną. ..
Grebluoti
Jei sapnuojate, kad kalbate su grebluojančių asmeniu, reiškia, kad jus myli kuklus ir nekalbus asmuo, kuris nedrįsta atskleisti jums savo jausmų..
Grobuonis
Sapne matyti grobuonis reiškia, kad kažkas jums rezga pinkles. Jeigu moteris sapnuoja grobuonis, tai ji dėl savo elgesio neišvengs apkalbų ir šmeižto. Šis sapnas žada apdairumą ir pasitikėjimą savimi jeigu sapnuojate, kad grobuonis jums meilinasi, - nepasitikėkite nepažįstamais žmonėmis. Sapne matyti,..
Gruodis
Gruodžio mėnuo - turtas, tačiau jūsų draugai skirs daug dėmesio nepažįstamiems žmonėms, o j jus nekreips dėmesio. ..
Grynuolis
Sapnuoti, kad radote grynuolį, reiškia, kad palankus vėjas jūsų laivą neša į saugų uostą. ..
Guosti
Sapne būti guodžiamam - neužsitarnautas turtas ir garbė. Pačiam ką nors guosti - būsite laimingi. ..
Improvizuoti
Sapnuoti, kad ką nors improvizuojate, reiškia, kad jums reikia mažiau fantazuoti, jei nenorite sulaukti nemalonių siurprizų. ..
IŠjuokti
Išjuokti ką nors sapne - perspėjimas: saugokitės apgavikų. Pačiam būti išjuoktam - svetimi žmonės jums nori pagelbėti. ..
IŠsituokti
Išsituokti sapne - būsite kaltinami negerais, nusikalstamais darbais. ..
IŠvaŽiuoti
Išvažiuoti iš namų - perspėjimas: galimi dideli pavojai. ..
Išjuokimas
Išjuokti ką nors sapne - apgavystės pasisaugok; pačiam sapne išjuoktam būti - sulauksi pagalbos iš svetimo žmogaus. ..
Išmiltuoti
Jei sapnuojate, kad kažką išmiltuojate, tai yra ženklas, kad tam žmogui pataikauti neverta: jūsų niekingo sumanymo sklandžiai įgyvendinti nepavyks. ..
Išvaduoti
Sapnuoti, kad kažką išvaduojate iš nuodėmės, reiškia, kad brangų draugą išgelbėsite iš didelio pavojaus. ..
Jaunuolis
Sapnuoti, kad esate jaunuolis, reiškia, kad tikra laimė yra patirti malonumą. ..
Juodmedis
Sapnuoti juodmedį yra geras ženklas: pastangų ir darbo dėka savo tikslą pasieksite. ..
Juodukas (negras)
Šnekėti su juodaodžiu - tavo viltys per drąsios; regėti jį - rūpesčiai ir nemalonumai. ..
Juodvarnis
Matyti juodvarnį - nuostolis; girdėti krankiant - nelaimė. ..
Juodvarnis
Šis sapnas įspėja, kad atidžiau rinktumėtės draugus. Jei juodvarniai skraido ir kranksi, - kažkas ruošiasi jus apvogti. Jei matote juodvarnius, sukančius lizdus ir perinčius vaikus, - šeimoje gali būti nesantaika jei lesinate juodvarnius, - tariami draugai ruošia klastą. Juodvarniukai - vaikų ligos. ..
Juokas
Jeigu sapnuojate, kad juokiatės ir esate linksmi - geri verslo reikalai ir puikūs kompanionai. Sapne girdėti linksmą vaikų juoką reiškia džiaugsmą ir sveikatą. Jeigu mergina sapnuoja, kad jos mylimasis juokiasi iš jos, vadinasi meilė netikra. Jeigu sapnuojate, kad kažkas labai garsiai, nenatūraliai..
Juokdarys
Sapnuoti juokdarį - įspėjimas, kad nereikia pamiršti svarbių reikalų dėl tuščių norų. Jei pats esate juokdarys, galite prarasti darbą ar pinigus. ..
Juokdarys
Sapnuoti juokdarį yra ženklas, kad jus supa dvasingi ir malonūs draugai. ..
Juokingas
Sapnuoti juokingai vyrą ar moterį yra ženklas, kad jus džiugins malonūs įvykiai. ..
Juoktis
Matyti kažką juokiantis - nemalonumas; girdėti - nesmagumas; juoktis pačiam - turėti įmonę. ..
Juoktis
Sapnuoti, kad juokiatės, rodo, kad jūsų laukia nemalonumai ir skausmai: kas juokiasi per sapną, tas paprastai verkia, kai nemiega. Vadinas, būkite pasirengęs gauti nemalonią žinią. Sapnuoti, kad juokiatės su draugais, reiškia ryšių nutraukimą ir nedraugiškumą. ..
Juosta
Matyti save apsijuosiantį juosta - busi kuo patenkintas; pamesti ją - rasti gyvenimo kelią; marga - išteklius. ..
Juosta
Jeigu mergina sapnuoja, kad puošiasi juostomis, vadinasi, greitu laiku ištekės; tik reikia saugotis, kad. Dėl lengvabūdiškumo nepadarytumėte klaidos! jeigu ji sapne regi kitas merginas, pasipuošusias juostomis, vadinasi, turės varžovių, pretenduojančių į jos sužadėtinį. Juostą auksinę sapnuoti -..
Juosta
Sapnuoti juostą reiškia patogumą ir komfortą. Sapnuoti, kad puošiatės juosta, rodo, kad reikalai klostysis gerai. Jei juosta ryškios spalvos, reiškia džiaugsmą, lengvumą. Jei juosta juoda arba tamsi, reiškia skausmą ir nelaimę. ..
Kamuolys
Su kamuoliu žaisti - keliaudami pritruksite pinigų, nes bus papildomų išlaidų. Jei su kamuoliu žaidžiate vienas, - nė vienas žmogus jums nepadės. Jei su kamuoliu žaidžiate su kitais, - galima apgavystė, suvedžiojimas. ..
Kamuolys
Matyti sapne kamuolį - daug turėsi darbo, bet maža pelno. ..
Kamuolys (sviedinys)
Sapnuoti, kad žaidžiate su nauįu sviediniu, reiškia nesusilaikymą. Matyti priešais save riedantį kamuolį reiškia, kad jūsų laimė ir sėkmė vėluoja. Biliardo kamuoliukai reiškia gerą žinią. Tą patį reiškia ir švino kamuoliukai. Žaisti su kamuoliu reiškia ramybę. Matyti skrendantį kamuolį..
Kamuoti
Kamuoti ką nors kitą - pergalėti rungtynininką; kamuojamam būti - turi pasisaugoti netikrų draugų. ..
KariuomenĖ
Jei kariuomenė iškilmingai žygiuoja sapne - galimas valstybės perversmas. Kariuomenę, einančią į karą, sapnuoti, - vargai ir sunkumai. Sapnuoti bešaudančią ir ant gražių arklių jojančią kariuomenę - laiminga ateitis, džiaugsmas. Jeigu kariuomenė priešus nugali - džiaugsmas, geri laikai jei ji..
Kariuomenė
Matyti einant į karo lauką - nusiminimą ir sunkius vargus; kariuomenę matyti priešus pergalint - didelį džiaugsmą; kariuomenę šaudant į priešų pusę matyti - gerą ir laimingą ateitį; su kariuomenės vadais kalbėtis - greit gausi paaukštinimą; kariuomenę raitą ant gražių arklių matyti - didelį..
Kariuomenė
Sapnuoti kariuomenę reiškia nesutarimus šeimoje dėl interesų susikirtimo. ..
KarŠČiuoti
Temperatūros turėjimas sapne dažnai rodo nervinį išsekimą, kraujotakos pablogėjimą. Taip pat gali reikšti asmenybės netobulėjimą. Jeigu sapnuojate, kad jums pakilo temperatūra, vadinasi, veltui sielojatės dėl niekų, kai tuo metu visa, kas geriausia gyvenime, praeina pro šalį. Turite susimąstyti ir..
Kastruoti
Sapne kastruoti gyvulius reiškia, kad teks ką nors gydyti ar slaugyti. Matyti kastruojamus žmones ir pačiam tai daryti - patirsite gėdą ir pažeminimą. ..
Kiaulės koja (farširuota)
Sapnuoti, kad valgote farširuotą kiaulės koją reiškia malonius ir įdomius prastuolius. ..
Kluonas
Pilną pakrautą javų matyti - turto įgijimą; iš šiaudų grūdų išskirti - greit būsi iš kitų išskirtas; kluoną matyti degant su visais javais - netikėtus nuostolius; kluone javus kulti - jaunamartės sulaukimą arba turtų padaugėjimą; kluone pačiam javus krauti - didelį džiaugsmą. ..
Kluonas
Sapnuoti kluoną reiškia pasiturimą gyvenimą, turtą. Sapnuoti tuščią kluoną reiškia nešlovę ir skurdą. Sapnuoti degantį kluoną reiškia didelę laimę. ..
Kluonas
Kluoną, pilną javų, sapnuoti - turtingi metai. Pačiam kluone javus krauti - didelis džiaugsmas. Kluone javus kulti - turto padidėjimas arba jaunamartės atėjimas. Iš šiaudų grūdus kluone skirti - gal išlošite bylą arba greit būsite išskirtas iš kitų. Tuščias kluonas sapne - nepritekliai ir..
Kritikuoti
Kritikuoti kokį nors darbą sapne - turėsite naudos. Žmogų kritikuoti - nenukrypkite į šalį. ..
Krosnis (duonkepė)
Jei sapnuojate besikūrenančią duonkepę krosnį, reiškia pasiturimą gyvenimą, turtą ir komfortą. Jei sapnuojate užgesusią krosnį, reiškia skurdą ir elgetystę. ..
KryŽiuotis
Kryžiuotį sapnuoti - didelė panieka. Pačiam juo būti - viskas nesiseks, neramumai. ..
KujuotĖ
Klijuotė - šaltumas, išdavystė. Pardavinėti klijuotę - spekuliacija. ..
Kuodelis
Kuodelį sapnuoti - vergystė, savo darbų greit nepabaigsite. Sapne kuodelį pešioti - varguolių skriaudos šaukiasi keršto, greit pavargėlis paprašys skriaudų atlyginimo. Verpti kuodelį - kamuos dar didesni sunkumai. ..
Kuodelį linų matyti
Greit nenudirbsi sunkių darbų; kuodelį pešiojant matyti - greit pavargėlis prašys skriaudos atlyginimo; iš kuodelio pešioti ir verpti - dar sunkumai tave spaus. ..
Kuoka
Kuoką sapnuoti, ją mojuoti - nugalėsite pavydžius priešus. ..
Kuoka
Mojuoti ja - pergalėsi pavydžius priešus. ..
Kuolas
Sapnuoti kuolą reiškia, kad visada mokėsite apsiginti. ..
Kuosa
Kuosos - ligos ir nesantaika. Kuosą skrendančią sapnuoti - gyvenimo permainos. Girdėti sapne jos kranksėjimą - prarasite pagarbą. Užmušti kuosą - ginčai dėl nuosavybės. ..
Kuosa
Girdėti ją kranksint - pagarbos netekimas; regėti skraidant - gyvenimo atmaina. ..
KvĖpuoti
Jeigu sapne priėjote prie žmogaus ir pajutote jo lengvą kvėpavimą, vadinasi, dalykinės operacijos baigsis pelningai. Jeigu sapne kvėpavimas sunkus, - laukia liga ir priešų išpuoliai. Sapne uždusti - nesėkmė tiems, kuriems atrodė, kad sėkmė garantuota. ..
Lakuoti (lakas)
Jeigu sapnuojate, kad ką nors lakuojate, vadinasi, sieksite šlovės sukčiaudami. Jeigu sapne kiti ką nors lakuoja, - bus pavojingi tie žmonės, kurie nori praturtėti. Matyti lakuotą paviršių - apgaulingos viltys. Lakuoti sapne nagus ar lakuotus batus turėti -neišsipildžiusios viltys. Plauti laką -..
LiniuotĖ
Liniuotė - rūpesčiai ir pavojai. Greitu laiku gausite darbą, kuriam teks atiduoti visą energiją ir sugebėjimus. ..
LuoŠumas
Luošą žmogų sapnuoti - jus lydės rūpesčiai moteriai sapne matyti luošą žmogų - blogas sapnas - jos viltys neišsipildys, taip pat ji nusivils meile luošu pačiam būti - sveikata. ..
Luošas
Būti juo - sveikata; regėti jį - rūpestis. ..
Luošys
Jei sapnuojate luošį, pasitenkinkite esama padėtimi: yra tokių, kurie yra daug blogesnėje padėtyje negu jūs. ..
Maskuotis
Maskuotis sapne - būsite kažkuo įtarinėjami. ..
Matuoti
Sapne kažką matuoti - nepasitikėjimas kitais. Galite būti apkaltinti gobšumu. Šis sapnas taip pat gali įspėti, kad prieš darydami sprendimus gerai pagalvotumėte. ..
Meduolis
Meduolius sapne valgyti - džiaugsmai greit baigsis. ..
Mineralinis vanduo
Mineralinio vandens šaltinis - sveikata, gerovė, dvasinis komfortas. Mineralinį vandenį sapne regėti - perspėjimas, kad saugotumėte sveikatą. Jeigu sapne mineralinis vanduo gazuotas -didelis džiaugsmas. Jeigu radote naują mineralinio vandens šaltinį - laukite vedybų arba krikštynų. Jeigu sapnuojate, kad..
Minkštimas (duonos)
Sapnuoti, kad matote duonos minkštimą, reiškia, kad pasipriešinimas, kurį sutiksite, bus nereikšmingas. ..
Muskatinės vynuogės
Sapnuoti stambias muskatines vynuoges reiškia nelaimę. ..
Naktipuodis
Jei sapne matote naktipuodį, - teks kuopti ne savo šiukšles ir apmokėti jūsų vardu kažkieno pa¬liktą sąskaitą. Naktipuodį pilną sapnuoti - moterystė. Tuščią - nekaltybė. Su pelenais - lytinė liga. Apskritai šis sapnas žada nemalonumus. ..
Neužmirštuolės (gėlės)
Neužmirštuolės sapnuose - reiškia, kad kažkas tikisi, jog prisiminsite pažadą; skinti - laimė. ..
Nuginkluoti
Sapnuoti, kad ką nors nuginkluojate, reiškia, kad nugalėsite savo priešus. ..
Nukraujuoti
Jei sapnuojate, kad persipjovėte venas ir nukraujavote, reiškia, kad, atėjus laikui, mirsite nuo širdies paralyžiaus. ..
Nunuodijimas
Nuodyti ką - esi blogas žmogus; nuodijamam būti - draugų neteksi. ..
Nuodai
Pavartoti juos - atlygins tau nedėkingumu; duoti kam - įpulti į vargą. ..
Nuodai
Jei sapnuojate, kad turite gerti nuodus, reiškia: būkite drąsus; velnias nėra toks baisus, kaip jį piešia. Duoti gerti nuodus kitiems reiškia, kad imsitės veiksmų, dėl kurių gailėsitės visą gyvenimą. ..
Nuodėgulys
Sapnuoti nuodėgulius reiškia, kad jūs stovite ant žarijų ir esate teisus. ..
Nuodėmė
Matyti sapne, iš šono, nuodėmių atleidimą - ką nors sugėdysite ir pats degsite iš gėdos; sapne gauti kieno nors atleidimą reiškia, kad po didelių nesėkmių ateis klestėjimo laikas; sapnuoti, kad kam nors jūs atleidžiate, reiškia, kad jūsų gera širdis ir jūsų inteligentiškumas padės jums toli..
nuogas, —a Nuogas, —a
Sapnuoti, kad vaikščiojate visiškai nuogas, reiškia psichines ligas ir skurdą. Sapnuoti nuogą vyrą reiškia skandalą ir moralinių principų nebuvimą. Sapnuoti nuogą moterį reiškia nemalonumus. Apskritai sapnuoti, kad esate nuogas, arba matyti nuogus asmenis reiškia apgaulę. ..
Nuogumas
Nuogam būti - skurdas; regėti nuogą - gyvenimas be rūpesčių; nuogam lakstyti - turi gudrių giminiečių..
Nuolaida
Jeigu sapnuojate, kad su nuolaida pirkote kokį nors pirkinį, vadinasi, turėsite pelningą darbą. ..
NuolaidŽiauti
Jeigu sapnuojate, kad nuolaidžiaujate kažkieno norams, vadinasi, nepasinaudosite puikia galimybe pakilti karjeros laiptais. Sapne nuolaidžiauti vaikams reiškia, kad šeimoje jus lydės laimė ir džiaugsmas. Jeigu sapne kiti nuolaidžiauja jums, - pelnysite išimtinių privilegijų ir užimsite aukštą padėtį. ..
Nuolankumas
Sapne rodyti kam nors nuolankumą reiškia banalias aplinkybes, malonų, bet vargingą gyvenimą. Jeigu sapnuojate, kad kažkam paklūstate, - drąsiai valdysite savo likimą ir pelnysite visų pagarbą. Jeigu sapnuojate nuolankų vaiką, vadinasi, gyvenime laukite iš jo netikėtumų. ..
Nuoma
Sapnuoti, kad mokate nuomos mokestį, reiškia pinigų praradimą. ]ei sapnuojate, kad nemokate nuomos mokesčio, reiškia netikėtą pelną. ..
Nuoma
Mokėti nuomos sutartį - finansinė sėkmė. Jeigu sapnuojate, kad mokate nuomos mokestį už mašiną, - gausite gerą žinią. Jeigu sapne negalite sumokėti nuomos mokesčio, - visi reikalai sužlugs. Jeigu nepajėgiate išsinuomoti kokio nors turto -pasyvumas darbe. Sapnuoti, kad išnuomojote namą - naujos,..
Nuoma (buto)
Sapnuoti, kad mokate buto nuomos mokestį, reiškia, kad turėsite pokalbį su namo šeimininku. ..
Nuomonė
Jei sapne kas nors pareiškia nuomonę, tai reiškia, kad jei gerai apmąstote kliūtis, kurios kaip jūs tikitės yra neįveikiamos, yra tik maža bėda. ..
Nuomoti(s)
Sapnuoti, kad nuomojate namą, reiškia, kad turite mažiau plepėti, jei nenorite turėti didelių nemalonumų. ..
Nuoskauda
Nuoskaudą sapne jausti - ant kažko pykšite ir juo nepasitikėsite. ..
Nuospauda
Jeigu mergina sapnuoja nuospaudas ant savo kojų, vadinasi, jai teks iškęsti daug išbandymų ir nuoskaudų. Sapne nuospaudos ant visų kojų pirštų reiškia, kad laukia nemalonūs įvykiai, nerimas. Įsimylėjusiems - barniai, trumpas išsiskyrimas. Jeigu sapnuojate, kad skauda kojų nuospaudas, vadinasi,..
Nuospauda
Sapnuoti, kad turite nuospaudą, reiškia, kad daug keliausite. ..
Nuostolis
Jei sapnuojate, kad patyrėte nuostolį lošdamas, reiškia: neloškite, bent jau kurį laiką. Likimas yra nusistatęs prieš jus. Sapnuoti, kad patyrėte nuostolių versle, reiškia: būkite ryžtingas ir apdairus, jei nenorite, kad jūsų priešai turėtų daugiau už jus. Netekti kraujo reiškia, kad turite leisti..
Nuostolis
Jeigu sapne patyrėte nuostolį, - laukite nesėkmingo susidūrimo su priešais. Sapne matyti, jog kiti patyrė nuostoli reiškia kad geram draugui ištiesite pagalbos ranką. Jeigu sapnuojate, kad jūsų darbai nuostolingi, -raskite laiko pradėtam darbui užbaigti, nes turėsite nemalonumų. Jeigu sapne moteriai..
Nuotaka
Laiminga, gražiai pasipuošusi nuotaka reiškia harmoningą partnerystę, taip pat svajonių išsipildymą šeimyniniame gyvenime. Jeigu mergina sapnuoja, kad yra susižadėjusi, -jos laukia palikimas. Jeigu nuotaka sapne regi savo būsimą vyrą, bet ji jam abejinga, vadinasi, bus daug nemalonių aplinkybių, kurios..
Nuovargis
Sapne jausti nuovargį - bloga sveikata arba pašliję reikalai. Sapnuoti, kad pavargote nuo sunkaus fizinio darbo - nesutarimai darbe arba įtempti santykiai šeimoje. Jeigu sapne kopiate į kalnus ir labai pavargstate, vadinasi, turtą sukaupsite negreit jeigu sapnuojate, kad pavargote lipdami laiptais žemyn, - jus..
Nuovargis
Sapne jausti nuovargį - bloga sveikata arba pašliję reikalai. Sapnuoti, kad pavargote nuo sunkaus fizinio darbo - nesutarimai darbe arba įtempti santykiai Šeimoje. Jeigu sapne kopiate į kalnus ir labai pavargstate, vadinasi, turtą sukaupsite negreit jeigu sapnuojate, kad pavargote lipdami laiptais žemyn, - jus..
Nuvažiavimas nuo bėgių
Jei sapnuojate, kad nuo bėgių nuvažiavo traukinys, reiškia, kad išklydote iš kelio. Imkitės reikiamų priemonių. ..
OBUOLIAI Obuoliai
Tai labai geras sapnas. Sapne matyti prinokusius obuolius ant medžių reiškia, kad atėjo norų išsipildymo metas; pats laikas gerai apgalvoti ko siekiate, ir drąsiai žengti pirmyn. Jeigu sapnuojate, kad prinokę obuoliai pačioje medžio viršūnėje - per daug nerieskite nosies ir nebūkite išdidūs. Matyti..
Obuoliai
Raškyti juos - džiaugsmas; valgyti - meilės malonumai; lupti - nusivylimas; pjaustyti - išsiskyrimas su draugu; rinkti - geri reikalai; supuvę - pavojus. ..
Obuolys
Sapnuoti obuolį yra blogas ženklas ir reiškia nesutarimus ir kovas. ..
Oro uostas
Matyti sapne oro uostą - aukštų idealų siekimas. ..
PabuČiuoti
Jeigu sapnuojate, kad bučiuojate savo mylimąją tamsoje - pavojai ir ištvirkavimas, o jeigu šviesoje, vadinasi, nepakeisite savo nuomonės apie moteris. Jeigu sapnuojate, kad varžovas bučiuoja jūsų mylimąją, - jūs prarasite jos pagarbą. Sapne bučiuoti nepažįstamą moterį reiškia negarbingus poelgius...
Pajuokti
Sapnuoti, kad ką nors pajuokiate arba esate pajuokiamas yra blogas ženklas. Sapnuoti, kad dėl to kenčiate, reiškia dvasines kančias ir tai, kad jums teks išgyventi labai sunkų metą. ..
Pakaruoklis
Sapnuoti, kad esate pakartas, reiškia, kad jūsų laukia nemalonus siurprizas. Sapnuoti, kad matote ką nors pakartą, reiškia turtų praradimą ir teisminį procesą. ..
Palikuonis
Jeigu sapnuojate savo palikuonis, vadinasi. Jūsų namuose skambės linksmi ir žvalūs vaikų balsai, o jūs bendrausite su maloniais kaimynais. ..
PapuoŠalai
Jeigu sapnuojate, kad nešiojate papuošalus, vadinasi, pasieksite savo tikslą. Sapne matyti papuošalus, pagamintus iš stiklo -blogas ženklas. Jeigu sapnuojate, kad nešiojate papuošalus iš žalvario, vadinasi, laukia ramus ir ilgas gyvenimas. Papuošalus pirkti - pobūvyje bus liūdna. Jei jus sapne apdovanoja..
Papuošalai
Būti jais pasipuošusiam - laimė; auksinius papuošalus sapne nešioti - sveikata. ..
ParduotuvĖ
Parduotuvė, pilną pirkėjų, - pelnas. Jeigu sapnuojate, kad parduotuvėje daug prekių, - laukite sėkmės, klestėjimo. Jeigu sapne parduotuvė tuščia, - nesėkmė ir bergždžios pastangos. Jus persekios pyktis uždaryta parduotuvė - jūsų reikalai prasti. Jeigu sapne ką nors perkate, vadinasi, padedant..
Parduotuvė
Parduotuvė su daugeliu pirkėjų - pelnas; uždaryta - blogi reikalai, derėtis sapne perkant ar parduotat - ramybė, geri laikai; jei savininkas sapnuoja savo parduotuvę - jums reikalingas poilsis. ..
Parduotuvė
Sapnuoti, kad esate parduotuvėje reiškia, kad jūsų gyvenimą apkartins patyčios ir šmeižtai. ..
Parduotuvė (žaislų)
Jei savininkas sapnuoja savo žaislų parduotuvę - didelė tikimybė, kad persidirbot ir jums reikalingas poilsis; įsimylėjusiems ar šeimos žmonėms - gali reikšti vaikus, nėštumą ar bendro gyvenimo pradžią, vestuves; žaisti žaislų parduotuvėje - saugokitės apgavikų ar konfliktų. ..
Pasiduoti
Jei sapnuojate, kad pasiduodate, reiškia, kad esate išvykęs vedamas gerų norų, bet greitai užšoksite ant seklumos. ..
PavĖluoti
Dažnai žmonės sapnuoja, kad kažkur skuba: į traukinį, autobusą, bėga į darbą, bet nesuspėja. Tokie sapnai paprastai užtikrina, kad sapnuojantis žmogus dar nemirs. Kartais žmonės sapnuoja, kad suspėjo į transporto priemonę ir pajunta kelionės nuotaiką. Tai pranašauja, kad mirs kažkas iš..
PaŠluostĖ
Matyti arba turėti rankoje pašluostę ir norėti ką nors valyti - apkalbos. Kažkas domisi jūsų gyvenimu, todėl būkite atsargūs, per daug nekalbėkite. ..
Perėja (kalnuose)
Perėja (kalnuose) - rasti kelią į turtą. ..
Piemuo
Sapnuoti, kad ganote gyvulius miške ar pievoje, reiškia, kad gerai seksis jūsų reikalai. Matyti piemenį, ganantį jūsų bandą, reiškia, kad padidinsite savo turtus. Jei sapnuojate tik piemenį, reiškia, kad kažkas iš jūsų šeimos taps šventiku arba vienuole. ..
Piemuo
Ganąs gražius galvijus - laimingas gyvenimas; liesus - šeimos prieauglis; ganąs kiaules - nugalėti savo priešus. ..
Piemuo
Piemenį sapnuoti - susipažinsite su nauju draugu. Sapnuoti ūkininkams, kad piemenys gano savo bandas - geras derlius, sėkmingas ūkininkavimas, kitiems - įvairūs malonumai ir sėkmė. Jeigu sapne regite piemenį, ganantį gražius galvijus, - jūsų laukia laimingas gyvenimas. Jeigu sapne piemuo gano ėriukus, -..
Plaukuotas
Sapnuoti, kad esate plaukuotas, reiškia: jūs esate per daug griežtas vertindamas kitų klaidas. Paskui nesigailėkite, jei, pasitaikius progai, jums bus atsimokėta ta pačia moneta. ..
Poliruoti
Sapne poliruoti kokį nors daiktą reiškia, kad jūsų laukia pavydėtina ateitis. ..
Pozuotojas
Jeigu sapnuojate pozuotoją, vadinasi, greitai ištuštės piniginė, dėl to labai gailėsitės ir sau priekaištausite. Jeigu moteris sapne pozuoja arba nori tapti modeliu, - jos laukia meilės intrigos su egoistišku žmogumi..
Priepuolis
Jeigu sapne ištinka isterijos arba kitas priepuolis, - sveikatos pablogėjimas arba galite netekti darbo. Jeigu sapnuojate, kad ištiko epilepsijos priepuolis, vadinasi, būsite priklausomi nuo kažkokio žmogaus. Sapne regėti kitą žmogų, ištiktą priepuolio, reiškia, kad jis sugadins reikalus. ..
PrijuostĖ
Jeigu sapnuojate prijuostę, - jūsų laukia permainingas likimas. Jeigu sapne prijuostė graži, vadinasi, laukia malonūs rūpesčiai. Jeigu mokinė sapnuoja mokyklinę prijuostę, -jai teks išklausyti pastabas dėl elgesio. Jeigu moteris sapnuoja, kad prijuostė suplyšusi ir ji ją lopo, - privalo būti taupi...
Prijuostė
Sapnuoti, kad turite prijuostę, reiškia, kad turėsite žmoną, kaprizingą kaip ksantipė. Jei esate moteris, per daug pavydžiai elgiatės su vyrais, kaip otelas su dezdemona. ..
Prijuostė
Daili - dovana; skalbti ją - nori tave kas valdyti; lopyti - privalai būti taupus; pamesti - apsiriksi. ..
Protestuoti
Sapnuoti, kad prieš ką nors protestuojate, reiškia, kad esate didelis sukčius ir, jei nepadarysite išvadų, liksite visiškai nupešiotas. ..
Pudruoti
Pudra reiškia išsiblaškymą. Pudruotis - norite nuslėpti savo neteisingus poelgius. Pudruotis kitiems matant, - būsite įkalbėti imtis rizikingo verslo ar sandėrio. Pudruoti kitus - padėsite negerame reikale. Vyrui sapnuoti pudrinę reiškia, kad jį pergudraus moteris. ..
Puodas
Puodas yra namų apyvokos reikmenų dalis ir yra reikšmingas mūsų gyvenimui ir mūsų veiklai. Todėl, jei sapnuojate gražų, švytintį ir sveiką puodą, tai jums toks sapnas yra palankus. Jei sapnuojate nešvarų, mažą ir sulamdytą puodą, tai toks sapnas yra nepalankus ir reiškia nuosmukį, skurdą,..
Puodas
Sapne matyti puodą - jus pakvies į pobūvį. Matyti didelį ir pilną puodą - jūsų senatvė bus aprūpinta, nereikės kitų paramos. Tuščias puodas - ištuštėję po skyrybų namai. Suskilęs puodas - nuostoliai. Kiauras puodas - godumas. Šis sapnas įspėja, kad viskam yra ribos. Prisvilęs puodas - nedori..
Puodas
Regėti jį - turto padidėjimą, sukulti - vargas. ..
Puodelis
Puodelį sapnuoti - jus aplankys moteris. Sapne matyti arbatos servizą reiškia, jog aplinkybės susiklostys taip, kad laimėsite loterijoje ar kaip nors kitaip pataisysite pašlijusią finansinę padėtį. Sapnuoti nešvarius arbatos puodelius - nemalonumai darbe arba netikra meilė. Sapne plauti arbatos puodelius -..
Puodelis
Jei sapnuojate auksinį, sidabrinį, krikštolinį ar porcelianinį puoduką, reiškia: ateityje pagerės jūsų ekonominė padėtis. Jei sapnuojate medinį, geležinį ar emaliuotą puoduką, reiškia, kad jūsų laukia skurdo periodas. ..
Puodelis
Regėti jį - būsi aplankytas moters; sudaužyti - susipykti su pažįstamais; mazgoti - susilaukti daug svečių. ..
PuodŽius
Jeigu sapnuojate puodžių, žiedžiantį puodus, -laukia darbas, kuris suteiks malonumą. Merginai šis sapnas žada malonius susitikimus. ..
Puodžius
Puodžius - pavojaus išvengimas. ..
PuokŠtĖ
Sapne regėti nuvytusią gėlių puokštę reiškia ligas ir nuliūdimą. ..
Puokštė
Puokštė - laimė meilėj. ..
Puota
Sapnuoti gražius ir pasipuošusius žmones, šokančius aidint kerinčiai muzikai, - geras ženklas. Jeigu puotoje bloga nuotaika ir į jus niekas nekreipia dėmesio, - greitu laiku laukite nemalonių įvykių. ..
PuoŠti
Pasipuošti sapne - gresia pavojus. Kitus pasipuošusius sapnuoti - nereikia didžiuotis. Pasipuošusį žmogų besididžiuojantį sapnuoti -kvailystės. Jeigu sapnuojate, kaip puošiate salę gražiomis, ryškiomis gėlėmis, - geros biznio permainos. Jeigu jaunuoliai puošia mokyklos salę, vadinasi, jiems seksis..
Puoštis
Sapnuoti, kad puošiatės, reiškia nubaustą išpuikimą. ..
RaiŠuoti
Sapne šlubuoti einant - nedideli nemalonumai kurie sukels nerimą. Sapne regėti raišus žmones reiškia, kad jus nu- liūdins draugo elgesys. Šis sapnas žada nesėkmes, kurios greit praeis. Jeigu tėvai sapnuoja, kad jų vaikas raišas, vadinasi, reikia susirūpinti jo sveikata arba elgesiu. ..
Randuotas
Sapnuoti randuotąjį reiškia ginčus su mylimuoju ar mylimąja. Rimtas reikalas. ..
Rankos (nuo peties iki riešo)
Sapnuoti, kad turite raumeningesnes ir stipresnes rankas negu normalias, reiškia klestėjimą ir turtus, kurie atiteks iš kažkurio giminaičio. Sapnuoti, kad turite silpnas ir įprastas rankas, reiškia, kad blogai seksis jūsų reikalai, arba gali reikšti ligą. Jei sapnuojate, kad jūsų rankos labai..
RankŠluostis
Rankšluostį sapnuoti - būkite atsargūs ir išvengsite rūpesčių. Tai ir švaros bei doros ženklas. Perplėšti rankšluostį - nedraugiškumas, priešiškumas. Nešvarus rankšluostis reiškia pyktį. Jei skalbiate rankšluostį, - neišvengsite pavydo ir apkalbų. Jei kas nors pavagia jūsų rankšluostį, -..
Rankšluostis
Rankšluostis - per atsargumą išvengsi daug rūpesčių. ..
Raudonskruostis
Sapne regėti save raudonskruostį reiškia, kad jus pažemins varžovai arba suprasite, kad mylimas Žmogus jus apgaudinėja. Sapne matyti kitus raudonais skruostais reiškia, kad ateityje tapsite negerų žmonių apkalbų objektas. Jeigu moteris sapnuoja, kad paraudo skruostai, vadinasi, ją neteisingai apkaltins,..
Raumuo
Jeigu sapnuojate, kad jūsų raumenys gerai išsivystę, vadinasi, neišvengsite susirėmimų su priešais, kuriuos nugalėsite sugriaudami jų piktas už¬mačias, ir pasieksite ilgai lauktą pergalę. Jeigu sapne jūsų raumenys suglebę, - nesugebėsite sutvarkyti reikalų, dėl kurių buvote beveik garantuoti...
Restauruoti
Jei sapnuojate, kad restauruojate kokį daiktą, narną, paveikslą, reiškia, kad jums reikia poilsio, kad atstatytumėte savo energiją. ..
Ruduo
Ruduo gali turėti teigiamą ir neigiamą reikšmes. Tai - gerovė, brandumas, pasisekimas. Taip pat - nusivylimas, ligos ir net mirtis. Jeigu moteris sapnuoja rudenį, vadinasi, ji įgis nuosavybę. Jeigu ji sapnuoja, kad išteka rudenį, - tai šis sapnas žada laimingas vedybas ir linksmus na¬mus, kuriuose bus..
Ruonis
Sapnai apie ruonius reiškia garbės troškimą, kuris yra neįgyvendinamas. Šis sapnas skatina kovoti. ..
Ruonis
Sapnuoti ruonį reiškia, kad išgyvensite gerovės ir ramybės laikotarpį. Jei sapnuojate žaidžiantį ruonį, tai reiškia, kad sapno palanki reikšmė ypač pabrėžiama. ..
Ruožas
Ruožas aplink kaklą - beturčiams - turtas, turtingiems - turto netekimas arba nelaisvė. ..
Sabotuotojas
Sapnuoti sabotuotoją reiškia, kad gyvas ir sveikas išlaviruosite tarp didelių pavojų. ..
Santuoka
Sapnuoti santuoką apskritai reiškia laimę, bet ji tęsis trumpai. Sapnuoti, kad tuokiatės su savo žmona, yra geras ženklas ir reiškia pelną ir sėkmę. Tą patį reiškia, jei žmona sapnuoja, kad tuokiasi su savo vyru. Sapnuoti, kad tuokiatės su seserimi ar broliu yra labai bloga pranašystė ir reiškia..
Santuoka
Jeigu mergina sapnuoja, kad yra jaunoji, bet jaučiasi nelaiminga, - nusivylimas meile. Šis sapnas geras, jeigu tuokdamasi ji jaučiasi laiminga. Ištekėjusiai moteriai šis sapnas pranašauja nerimą, smulkmeniškumą. Esant gyvam sutuoktiniui tuoktis su kitu asmeniu - susidursite su įvairiais trukdymais...
Sesuo
Regėti ją arba šnekėti su ja - geri santykiai su artimaisiais. ..
Sesuo
Sapne regėti savo seserį - geras sapnas - laukite svečių. Sapne regėti seserį kuri išvyksta, reiškia nusiminimą, liūdesį dėl mylimo žmogaus. Sapne šnekėtis su seserimi reiškia gerus santykius su artimaisiais. Jeigu sapnuojate, kad sesuo mirusi, - dalyvausite laidotuvėse. ..
Sesuo
Sapnuoti. Savo seserį yra ramybės ir santarvės simbolis. ..
Sesuo (vienuolė)
Jei sapnuojate seserį (vienuolę), reiškia susitaikymą, dvasinę ramybę ir santarvę. ..
SkaiČiuoti
Sapne skaičiuoti pinigus reiškia, kad jums pasiseks apmokėti savo skolas. Jeigu jūs išsiųsdami perskaičiuojate pinigus, -didelės išlaidos arba nereikalingi pirkiniai. Jeigu sapnuojate, kad perskaičiuojate daiktus, vadinasi, kils naujų idėjų. Tik neskubėkite tuoj pat jų realizuoti, palaukite tinkamo..
Skalpuoti
Sapnuoti, kad kam nors nuimate skalpą, reiškia: būkite atidus. Kažkas svarsto, kaip jus „apipešioti". Jei sapnuojate, kad jums nuimtas skalpas, reiškia, kad jūsų priešai sumaišys jums reikalus. ..
Skauduolės
Ant kojų - reikalo nesisekimas; ant pečių - pergalėsi priešus; ant rankų - gedulas. ..
Skenduolis
Skenduolį sapnuoti - nemalonumai ir apgailestavimas. Jį išgelbėti - darysite gerus darbus. ..
Skruostai
Riebūs, raudoni - gera ateitis; nudažyti - gėda; sudraskyti arba sulysę - sielvartas. ..
Skruostai
Skruostus raudonus sapnuoti - gera ateitis, sėkmė. Balti skruostai - sėkmė tarp moterų. Juodi - geras pelnas. Išpūsti - gera sveikata parite - silpna sveikata. Sudraskyti - sielvartas. Nudažyti - gėda. ..
Sliuogti
Sliuogti stulpu aukštyn - geras ženklas. Sliuogti stulpu ir nuslysti - nepasisekimas, galite būti išjuokti. Sliuogti aukštyn ir nuvirsti kartu su stulpu -labai blogas ženklas. Jei sliuogiate dviese - įspėjimas, kad gerai nepasiruošę nepradėtumėte varžybų. Stebėti kitus, sliuogiančius aukštyn -..
SpanguolĖs
Spanguoles sapne valgyti - nelaimės ir ašaros. ..
Spinduliuojantis
Sapnuoti ką nors spinduliuojantį iš džiaugsmo reiškia, kad netrukus gausite labai linksmą žinią. ..
Sprogti (iš juoko)
Sapnuoti, kad sprogstate iš juoko, yra blogas ženklas. ..
Spuogas
Sapnuoti, kad jūsų kūną išbėrė spuogais - rūpestis dėl vykstančių įvykių. Jeigu mergina sapnuoja, kad jos veidas išbertas spuogais, - jos poelgius pasmerks draugai ir namiškiai. Šis sapnas žada ir liūdesį. Sapne regėti spuoguotą žmogų reiškia, kad sielositės dėl artimo žmogaus ligos...
Spyruoklė
Sapnuoti spyruoklę reiškia, kad jums trūksta tvirtumo, ir tai jums kenkia. ..
Sraigė (vynuoginė)
Sapnuoti vynuoginę sraigę reiškia, kad jums patariama: jei norite laimingai gyventi, pasilikite savo namuose. ..
Sruoga
Jei sapnuojate nešvarią ir sutaršytą sruogą ir nėra galimybės jos išnarplioti, reiškia, kad atsidursite painioje padėtyje ir nebus galimybės iš jos ištrūkti. O jei tokią sruogą lengvai galima išnarplioti, reiškia, kad per aukas, pastangas ir ryžtingumą galima rasti sprendimą ir įveikti sunkumus...
Stibynuotis
Jei sapnuojate paukštį stibynuotį, reiškia, kad greitai pasieksite tikslų. ..
SuodŽiai
Jeigu sapne regite suodžius, vadinasi, jūsų verslas sužlugs. Įsimylėjusieji bus priekabūs ir neteisingi vienas kitam, ir tai nepagerins jų santykių. Išsitepti suodžiais - apsijuoksite svečiuose ar kokiame nors renginyje. Ištepti suodžiais kitą - kerštas, klasta. ..
Suodžiai
Suodžiai - sulauksi laimės. ..
Suolas
Sapnuoti suolą reiškia, kad susipažinsite su varginga, bet gera ir dora šeima. Ir jums bus malonu įsitikinti, kad šiame sugedusiame pasaulyje dar yra tvirtų ir tyrų žmonių. ..
Suolas
Jeigu sapnuojate, kad sėdite ant suolo - nepasitikėkite skolininkais. Sapnuoti suolą, kuriame viena vieta tuščia, - ne¬teksite artimo žmogaus. Jeigu sapne sėdite po vyšniomis ant suoliuko, vadinasi, pirmoji meilė jau pražydo. Sėdėti vienam ant ilgo suolo - vienatvė. Sapne matyti kitus, sėdinčius ant..
Suopis
Sapnuoti suopį reiškia, kad jums gresia pavojus, bet geri draugai rūpinasi jumis ir yra pasirengę reikiamu momentu jums padėti. ..
Susituokimas
Susituokti su našliu arba našle - didelis palikimas. ..
Sūpuoklės
Sapnuoti, kad supatės sūpuoklėse, reiškia: nelįskite į jokį verslą, nes galite sužlugdyti sumanymą. Bet jei sapnuojate, kad kiti supasi, reiškia, kad jus paliks jūsų mylimasis arba mylimoji. ..
Sūpuoklės
Sūpuokles matyti arba jomis suptis - savo sumanymą pakeisti; supti gražią mergaitę. - saugokis apgaulingos moterų meilės; supantis iškristi - saugokis didelės nelaimės. ..
Sėdmuo
Sapnuoti sėdmenis yra geras ženklas. ..
TatuiruotĖ
Jeigu sapne matote ištatuiruotą kūną, vadinasi, kažkokie nemalonumai privers ilgam palikti namus. Sapne matyti savo ištatuiruotą kūną reiškia didžiulę nelaimę. Jeigu sapne jūs kažkam tatuiruojate kūną, tai dėl kažkokių keistenybių draugai nuo jūsų nusigręžė. ..
TeŠmuo
Tešmenį sapnuoti - gausite dovanų. ..
Tešmuo
Tešmuo - dovana. ..
Tonizuojantis gėrimas
Sapnuoti, kad gaminate gaivinantį gėrimą (dzabajonę), reiškia, kad turėsite daug vaikų. ..
Travertinas (apdailos akmuo)
Sapnuoti travertiną reiškia, kad jūsų ryžtingas ir valingas būdas jums padeda skinti kelią per gyvenimą. ..
Treniruoti
Treniruoti arba matyti kitus treniruojantis reiškia kovą ir sunkumų nugalėjimą. ..
Tuopa
Sapnuoti tuopą, kaip ir bet kurį vaisių nevedantį augalą, reiškia skurdą ir ypač gedulą arba didžiausią bėdą. Tačiau jei augalas yra gražus, žalias ir vešlus, gali reikšti laimę žemdirbiui. ..
Tuopa
Sapne matyti augančias ir žydinčias tuopas - geras ženklas. Tuopų alėja - laimingas ir ilgas gyvenimas. Jeigu mergina sapnuoja, kad sėdi su mylimuoju po tuopomis, - jos svajonės išsipildys. Mylimasis bus gražus ir mandagus, ją sups geri draugai, o sveikata bus puiki jeigu mergina sapne mato nuvytusias..
Tuopų alėja
Tuopų alėja - laimingas ligi senatvės gyvenimas. ..
Uoga (vynuogės)
Sapnuoti vynuogę reiškia reikalų (verslo) gerėjimą. ..
UŽuojauta
Jei sapne gaunate ar rašote kam nors užuojautą, vadinasi gali tekti dalyvauti smagiame pobūvyje ar įdomioje iškyloje. ..
UŽuolaida
Regėti užuolaidas - netikėti svečiai, kurie sudrums ramybę. Raudonos užuolaidos pranašauja paleistuvystę. Baltos - geros viltys. Gėlėtos - malonus gyvenimas. Purvinos arba suplėšytos užuolaidos - gėdingi priekaištai ir barniai. Pirkti užuolaidas - nesilaikysite duoto žodžio. Plauti - nesugebėsite..
Užpuolimas
Sapnuoti užpuolimą reiškia, kad turite užkietėjusių priešų. ..
Užpuolimas
Būti užpultam - blogos žinios; šiaip susapnuoti užpuolimą - nelaimė, nesėkmė dabrtiniuose reikaluose. ..
Užuolaidos
Jas susapnuoti - laimė; raudonas - tavo mintys išdavikės, taip negerai; baltas - viltis, šiaip gerai, sėkmė; gėlėtas - gyveni vien tik malonumui. ..
Vaiduoklis
Sapnuoti vaiduoklį reiškia, kad jūs sergate persekiojimo manija. Be to, jūs matote pavojus ir kliūtis, kurių absoliučiai nėra. ..
VAIDUOKLIS Vaiduoklis
Sapnuoti vaiduoklius - nelaimė. Jeigu sapne vaiduokliai apsirengę baltai, vadinasi, jūsų draugui gresia liga arba iširs dalykinė sutartis. Jeigu sapne vaiduokliai dėvi juodais drabužiais - neištikimybė. Sapne matyti vaiduoklius už užuolaidų - įspėjimas valdyti savo jausmus. Jeigu sapnuojate, kad prie..
Vainikuoti
Sapnuoti, kad kažkas yra apvainikuotas, reiškia, kad netrukus būsite pakviestas į vestuves. ..
Vairuoti
Jeigu sapne vairuojate masiną, vadinasi, kažkas pasmerks jūsų poelgius; jie pasirodys esą nevykę ir kvaili. Vairuoti visuomeninį transportą reiškia žeminantį ir nedėkingą darbą. Sapne vairuoti traukinį - skurdas. Jeigu važiuojate traukiniu mašinisto kabinoje, bet vairuoja kažkas kitas, vadinasi,..
Vaistažolių nuoviras
Jei sapnuojate, kad gaminate vaistažolių nuovirą, reiškia, kad skaudės gerklę. Jei sapnuojate, kad vaistažolių nuovirą kiti pagamino, reiškia, kad susilauksite pagalbos iš to, iš kurio niekada nesitikėtumėte. ..
Vakcinuotas
Sapnuoti, kad esate vakcinuotas, reiškia, kad jūsų priešai pakenkti jums negali. ..
vanduo Vanduo
Sapnuoti vandenį apskritai reiškia gausą, derlingumą ir turtų didinimą. Skaidrus vanduo visada reiškia laimę ir gerą sveikatą. Semti iš šulinio, o taip pat iš fontano švarų vandenį reiškia gerą sveikatą ir sėkmę meilėje. Semti iš šulinio ar fontano drumstą, purviną vandenį reiškia ligą ir..
VANDUO Vanduo
Matyti sapne jūrą ir švarų vandenį reiškia, jog tikitės sulaukti kažko viliojančio, kas gali jus iš-garsinti. Labai skaidrus vanduo pranašauja sėkmę keliautojams, teisėjams ir besigalynėjantiems žmonėms. Žydras vanduo ir valtis - nusivylimas. Sapnuoti, kad vandens purslai krenta jums ant galvos -..
Vanduo
Palieti jį - klaida; verdąs - esi smarkus; prigerti jame - patirsi didelę priespaudą; maudytis - apsiginsi nuo priekaištų, bristi per vandenį - išvengsi pavojaus, vaikščioti po vandenį - nugalėsi visas kliūtis, jo ūžimą girdėti - nuotykis kelionėj. ..
VaŽiuoti
Važiuoti sapne rogėmis viengungiams reiškia laimę, sutuoktiniams - vaikus, kareiviams - pergalę, tarnautojams - gyvenimo pagerėjimą, ligoniams - skausmų sumažėjimą. Ratais važiuoti - viskas seksis. Paprastame vežime važiuoti - būsite pakviesti į krikštynas ar vestuves. Važiuoti vietoj arklių..
Vedybinis guolis
Sapnuoti vedybinį guolį reiškia, kad šeimoje ir jūsų pažįstamų aplinkoje numatomos vestuvės. ..
Vienuolika
(11) arba vienetą regėti skaitmenį - laimė. ..
Vienuolis
Vienuolį, knygą skaitantį, sapnuoti - atsisakykite savo gyvenimo būdo ir būsite ramus. Sapnuoti, kad vienuolis įdėmiai žvelgia į jus -mylimo žmogaus neištikimybė. Sapne įdėmiai žiūrėti į vienuolį - nesantaika šeimoje ir nemaloni dalykinė kelionė. Merginai, kuri regi šį sapną, gresia apkalbos..
Vienuolis
Sapnuoti baltai apsirengusius vienuolius reiškia, kad gerai seksis įgyvendinti savo sumanymus. Girdėti giedant vienuolius reiškia išmintį ir sveiką nuovoką. Sapnuoti paprastus vienuolius reiškia ligą. ..
Vienuolynas
Regėti jį - tylus ir ramus gyvenimas; būti jame - džiaugsmas senatvėj. ..
Vienuolynas
Sapne regėti vienuolyną - tylus ir ramus gyvenimas. Jeigu sapnuojate kapucinų vienuolyną - įsivelsite į religinius ar politinius nesusipratimus. Merginai sapnuoti vienuolyną - kitų žmonių abejingumas. Šis sapnas dažnai pranašauja nepasitikėjimą savo padėtimi turbūt patirsite susierzinimą dėl..
Vienuolynas
Sapnuoti vienuolyną reiškia tą patį, ką ir sapnuoti abatiją. ..
Vienuolė
Regėti ją - mylimojo neištikimybė; šnekėti su ja - pakeisti tarnybą; likti ja - neištekėsi. ..
Vienuolė
Sapnuoti, kad esate vienuolė, reiškia, kad vienas melagis meilikautojas sužeis jums širdį. ..
Vilkduobė
Sapnuoti, kad atsidūrėte vilkduobėje, reiškia, kad jums kažkas kasa duobę. Žiūrėkite, nepakliūkite ten. ..
Vynuogių degtinė
Sapnuoti, kad geriate vynuogių degtinę (grapą), reiškia, kad susituoksite su jaunikaičiu ar mergina, kilusiais iš kalnuotos vietos. ..
Vynuogių skynimas
Sapnuoti, kad skinate gausų vynuogių derlių yra geras ženklas: netrukus gausite puikų pelną. Kiek sapnas yra palankus ar nepalankus, priklauso nuo to, ar sapnuojate, kad surenkamas vynuogių derlius yra gausus ar mažas. ..
VynuogĖs
Vynuoges sapnuoti - geras derlius ir gera sveikata. Jeigu matote vynuoges, kabančias ant šakų -greitu laiku pasieksite aukštą padėtį visuomenėje. Daug vynuogių sapnuoti - gausumo ženklas. Skinti ar pjauti vynuogių kekes - ramybė namuose, laimė. Jaunai moteriai sapnuoti šį sapną - daug žadantis..
Vynuogės
Sapnuoti vynuogių kekes yra geras ženklas. Valgyti vynuoges reiškia pajamas ir sėkmę. Skinti vynuoges reiškia gerą sėkmę. Džiovintos vynuogės reiškia likimo išdaigas ir praradimus. Baltos vynuogės reiškia pergalę prieš jūsų priešus ir būsimą pelną. Sapnuoti tamsias vynuoges reiškia, kad..
Vynuogės lapas
Jei sapnuojate vynuogės lapą, reiškia, kad neturite pasitikėti kieno nors pažadais. Turite prisiminti, kad versle yra labai svarbūs faktai ir nelabai reikšmingi žodžiai. ..
VĖduoklĖ
Vėduoklę sapnuoti - labai malonios naujienos, netikėti džiaugsmingi įvykiai. Jeigu sapne jauna moteris vėduojasi gražia vėduokle, vadinasi, gyvenimas jai padovanos puikų susitikimą. Laikyti rankoje vėduoklę ir slėptis už jos - nedori kėslai, kerštas dėl netesėtų pažadų. Suglausta vėduoklė -..
VĖluoti
Vėluoti sapne - esate tinginys. ..
Vėduoklė
Sapnuoti vėduoklę jei esate moteris, reiškia, kad jūsų vyras sukels pavydo sceną dėl to, kad jūs parodysite prielankumą jūsų su vyru bendram draugui. ..
Šalis (kaklajuostė)
Sapnuoti šalį reiškia, kad užmegsite meilės ryšius su venecijiete. ..
Šarvuotis
Matyti sapne šarvuotį reiškia nesaugumą, neužtikrintą padėtį, agresyvų kieno nors elgesį, grėsmę. Tai įspėjimas būti apdairiems, pasirengusiems atremti bet kokį išpuolį. ..
Šaudmuo
Sapne regėti šaudmenis reiškia sėkmingą pradėtų darbų baigtį. Sapnuoti, kad mūšio metu baigėsi šoviniai - bevaisės pastangos, kurios nieko gera neduos. ..
ŠermuonĖlis
Jeigu sapnuojate šermuonėlio kailį, vadinasi, jūsų charakteris ir tvirta padėtis visuomenėje neleis palaužti nesėkmėms ir įstumti į skurdą. Jeigu kailis murzinas - nemalonumai. Jeigu įsimylėjėlis regi savo išrinktąją, vilkinčią šermuonėlio kailiniais - ištikimybė. Kitus sapnuoti su..
Šermuonėlis
Sapnuoti šermuonėlį yra puiki sėkmės pranašystė: džiaugsitės įtakingų asmenų draugyste ir globa. ..
ŠilkuogĖ
Jeigu sapnuojate šilkmedžio uogas, vadinasi, liga sutrukdys jūsų siekiams. Sapnas žada kančią. Sapne valgyti šilkuoges reiškia kartų nusivylimą. ..
Šluota
Šluota - klestėjimas ir geri likimo posūkiai. Matyti šluotą gali reikšti nesusipratimus namuose sapnuoti, kad šluota nauja - netikri draugai. Sena šluota - senų pažįstamų susitikimas. Daryti sapne šluotą - išlošite bylą. Pirkti šluotą - kažkas jums padarys blogą paslaugą. Pastatyti šluotą į..
Šluota
Nauja - netikri draugai; sena - senų pažįstamų susitikimas; statyti ją į kampą - neteksi vietos; šluoti ja - neturtas; Šluoti pirkią - daug triukšmo dėl niekų. ..
Šluotelė (augalo žiedynas)
Sapnuoti šluotelę reiškia, kad viena nemaloni šviesiaplaukė moteris jums pasiūlys puikų verslą, ir jūs daug prarasite, jei jo atsisakysite. ..
Šluoti
Šluoti su Šluota- neturtas. Sapnuoti, kad šluojate savo namuose reiškia namų šilumą, santarvę su vyru ir vaikais. Šluoti ne savo namuose reiškia apgaulingų, netikrų draugų demaskavimą. Šluoti savo kiemą, gyvenamąją vietą - gerai seksis tvarkyti reikalus. Matyti kitą žmogų šluojantį gali..
Šukuosena
Keisti šukuoseną (dažyti ar kirpti) - permainos gyvenime. ..
Šukuosena
Sapnuoti, kad pasidarėte šukuoseną, reiškia, kad turite būti atsargus, jei nenorite prarasti savo gero vardo. Pasidaryti kitokią šukuoseną, negu derėtų pagal lytį, reiškia: vyrams, kad prarasite autoritetą; moterims, kad didės jūsų galia. ..
Šukuoti
Sapnuoti, kad šukuojatės, yra geras ženklas ir reiškia pajamas bei pelną, jei plaukai yra susivėlę arba silpni, reiškia pinigų praradimą ir netvarką šeimoje: laimėsite daug, jei mokėsite prašyti. Sapnuoti, kad esate sušukuotas, reiškia, kad kai kas stengiasi jums meilintis, kad lengviau galėtų..
Šukuoti
Sapnuoti, kad šukuojatės plaukus - draugo liga Šis sapnas gali reikšti draugystės iširimą ir nuosavybės praradimą. Sapnuoti, kad šukuojate ilgus plaukus - geras ženklas - nauji planai, nauji darbai. Geltonus plaukus šukuoti - nauda ir geri draugai suveltus - blogos žinios. Sapne regėti, kaip kažkas..
Šuo
Regėti jį - pažinsi ištikimą žmogų, tiesiog reiškia gerus draugus; žaisti su juo - susitaikymas, džiaugsmas; jo užpuolimas - pavojus, iš "draugų" pusės; įkandimas - susiriejimas dėl pinigų; lojimas - liga; pasiutas - rūpesčiai; susipjovę šunys - šeimos kivirčiai, juodas - nedėkingas draugas,..
ŠUO Šuo
Šunį sapnuoti - susitvarkys teisiniai reikalai arba susipažinsite su ištikimu žmogumi. Sapne regėti juodą šunį reiškia, kad įsigysite negerą, nedėkingą draugą. Sapnuoti baltą šunį - didžiulė sėkmė ir laiminga meilė. Sapne regėti ramų šunį reiškia ištikimus draugus ir sėkmę arba tyrą..
Šuo
Sapnuoti baltą šunį yra geras ženklas, sapnuoti pilką arba juodą šunį reiškia nelaimę. Sapnuoti urzgiant šunį reiškia draugyste. Sapnuoti lojantį šunį, jei jis loja iš džiaugsmo, yra geras ženklas. Sapnuoti. Staugiantį šunį, jei jo kėslai blogi, reiškia negerą žinią. Sapnuoti..
Šuolis
Šuolis per bedugnę - kraujospūdžio sumažėjimas; moterims g. B. Kraujotakos sutrikimų menopauzės metu pasekmė. ..
Šuolis
Šuoliu joti - greit pabėgsi nuo vargų; ant juodo arklio šuoliu joti - greit atsikratysi piktų bobų liežuvių; ant arklio joti - švarų ir malonų gyvenimą; šuoliu jojant sugriūti ir nebeatsikelti - nenugalėsi visų savo bėdų. ..
Šuoliuoti
Sapnuoti, kad šuoliuojate, reiškia greitą iškilimą. ..
Šuoliuoti
Šuoliuoti ant arklio - vargai greit baigsis. Ant juodo arklio šuoliuoti - greit atsikratysite piktų liežuvių. Ant bėrio ar sarčio - turėsite darbo, kuris neduos naudos. Ant balto arklio - nuostoliai. Ant margo - įvairių dienų bus jūsų gyvenime: ir juodų, ir baltų. Jeigu arklys suklumpa - dar ilgai teks..
ŠykŠtuolis
Sapne regėti šykštuolį - nesėkmingos laimės paieškos. Jeigu mergina sapnuoja, kad jos jaunikis šykštus, - laukia vedybos su taupiu ir ekonomišku vyru. Jeigu mergina sapnuoja, kad ji gerai sutaria su šykščiu žmogumi, vadinasi, ji savo intelektualumu ir taktiškumu pelnys meilę bei įgis turto. Jeigu..
šalis (kaklajuostė)
Sapnuoti šalį reiškia, kad užmegsite meilės ryšius su venecijiete. ..
šermuonėlis
Sapnuoti šermuonėlį yra puiki sėkmės pranašystė: džiaugsitės įtakingų asmenų draugyste ir globa. ..
šukuosena
Sapnuoti, kad pasidarėte šukuoseną, reiškia, kad turite būti atsargus, jei nenorite prarasti savo gero vardo. Pasidaryti kitokią šukuoseną, negu derėtų pagal lytį, reiškia: vyrams, kad prarasite autoritetą; moterims, kad didės jūsų galia. ..
šukuoti
Sapnuoti, kad šukuojatės, yra geras ženklas ir reiškia pajamas bei pelną, jei plaukai yra susivėlę arba silpni, reiškia pinigų praradimą ir netvarką šeimoje: laimėsite daug, jei mokėsite prašyti. Sapnuoti, kad esate sušukuotas, reiškia, kad kai kas stengiasi jums meilintis, kad lengviau galėtų..
šuo šuo
Sapnuoti baltą šunį yra geras ženklas, sapnuoti pilką arba juodą šunį reiškia nelaimę. Sapnuoti urzgiant šunį reiškia draugyste. Sapnuoti lojantį šunį, jei jis loja iš džiaugsmo, yra geras ženklas. Sapnuoti. Staugiantį šunį, jei jo kėslai blogi, reiškia negerą žinią. Sapnuoti..
šuoliuoti
Sapnuoti, kad šuoliuojate, reiškia greitą iškilimą. ..
Žaislų parduotuvė
Jei savininkas sapnuoja savo parduotuvę - didelė tikimybė, kad persidirbot ir jums reikalingas poilsis; įsimylėjusiems ar šeimos žmonėms - gali reikšti vaikus, nėštumą ar bendro gyvenimo pradžią, vestuves; žaisti žaislų parduotuvėje - saugokitės apgavikų ar konfliktų. ..
ŽemuogĖ
Tai geras sapnas - pasieksite tikslą, taip pat jus lydės sėkmė ir džiaugsmas. Daug žemuogių sapnuoti - įsimylėsite. Labai didelės žemuogės sapne - esate išdidūs. Žydinčios žemuogės - netikėta Šventė namuose, vaikų sėkmė. Rinkti žemuoges - smagi iškyla, pelnas. Kam nors sapne duoti žemuogių..
Žemuogė
Sapnuoti žemuogę reiškia, kad nuoširdi valstietės ar valstiečio meilė jus sugrąžins į doros kelią. Sapnuoti, kad renkate žemuoges, yra jėgos ir ramybės ženklas. Valgyti žemuoges yra geras ženklas ir pranašauja sėkmę jūsų sumanymams. ..
Žemuogės
Valgyti - nemaloni naujiena; daugybė jų - įsimylėsi; rinkti jas - negalavimas; labai didelės - esi išdidus; duoti jų kam - tave mini geruoju. ..
ŽibuoklĖ
Jei sapnuojate žibuokles pavasarį - patvirtinimas, kad einate teisingu keliu. Jei sapnuojate kitais metų laikais - perspėjimas, kad vėluojate atlikti jums patikėtą darbą. Daug žibuoklių sapnuoti - didelė laimė. Skinti žibuokles - savo laimę rasite mylėdami. Rinkti žibuokles dviese - sutarimas...
Žibuoklė
Sapnuoti žibuoklę yra švelnios ir nuoširdžios meilės simbolis. ..
Žibuoklė (gėlės)
Aplamai sapne žibuoklės simbolizuoja meilę, laimę; daug žibuoklių sapnuoti - netikėta laimė; skinti jas - rasite savo laimę meilėje; tačiau gauti dovanų žibuoklių nelabai gerai - netektis kažkokio daikto, ar net darbo, užsakymo; puoštis jomis - kaikuriose situacijose kuklumas būtinas; rinkti..
Žiedas (papuošalas)
Sapnuoti, kad užsimaunate žiedą ant piršto, reiškia, kad jūsų šeimoje įvyks vestuvės. Sapnuoti, kad duodate žiedą kitam asmeniui, reiškia, kad susidarys naujas draugų būrelis. Gauti žiedą reiškia, kad jumis pasitiki kiti asmenys. Sapnuoti žiedą su brangakmeniu reiškia: jei esate susituokęs, gims..
Žingsniuoti
Žingsniuoti sapne - tikslą pasieksite pamažu. ..
ŽiniuonĖ
Matyti sapne žiniuonę - įspėjimas, kad be kitų pagalbos nepavyks surasti teisingo sprendimo. Jei sapne nusivylėte žiniuone, - stenkitės būti savarankiškesni. Jeigu sapnuojate, kad geriate žiniuonių pagamintus vaistus, - jūsų laukia nelaimės. ..
Žiniuonė
Matyti sapne žiniuonę - įspėjimas, kad be kitų pagalbos nepavyks surasti teisingo sprendimo; jei sapne nusivylėte žiniuone, - stenkitės būti savarankiškesni. Jeigu sapnuojate, kad geriate žiniuonių pagamintus vaistus, - jūsų laukia nelaimės;..
Žvairuoti
Jei į jus kažkas žvairai Žiūri, - būkite atidūs, nepasikliaukite pirmu įspūdžiu, nes galite apsigauti jeigu vyras sapnuoja, kad į jį žvairuoja moterys, vadinasi, dėl malonumų jis neteks šeimos. Jeigu tokį sapną regi mergina, jai gresia gero vardo netekimas. Jeigu regite sapne žvairus žmones, -..
žemuogė
Sapnuoti žemuogę reiškia, kad nuoširdi valstietės ar valstiečio meilė jus sugrąžins į doros kelią. Sapnuoti, kad renkate žemuoges, yra jėgos ir ramybės ženklas. Valgyti žemuoges yra geras ženklas ir pranašauja sėkmę jūsų sumanymams. ..
žibuoklė
Sapnuoti žibuoklę yra švelnios ir nuoširdžios meilės simbolis. ..
žiedas (papuošalas)
Sapnuoti, kad užsimaunate žiedą ant piršto, reiškia, kad jūsų šeimoje įvyks vestuvės. Sapnuoti, kad duodate žiedą kitam asmeniui, reiškia, kad susidarys naujas draugų būrelis. Gauti žiedą reiškia, kad jumis pasitiki kiti asmenys. Sapnuoti žiedą su brangakmeniu reiškia: jei esate susituokęs, gims..
ĄŽuolas
Ąžuolas reiškia gerą sveikatą, gerovę ir stiprybę. Jeigu sapnuojate ąžuolų mišką, vadinasi, jūsų laukia gerovė ir sėkmė. Jeigu sapnuojate ąžuolą su gilėmis, tai jus sėkmė lydės ištisus metus. Įsimylėjėliai burkuos tarsi balandėliai, greitu laiku jų laukia bendras geras gyvenimas. Matyti..
Ąžuolas
Sapnuoti didelį, vešlų, tankia lapija ąžuolą rodo turtingumą, pelną ir ilgą gyvenimą. Sapnuoti, kad lipate į ąžuolą, reiškia nemalonumą su vienu iš giminaičių. Apskritai sapnuoti ąžuolą reiškia, kad būsite ilgaamžis. ..
Ąžuolas
Sapnuoti didelį, vešlų, tankia lapija ąžuolą rodo turtingumą, pelną ir ilgą gyvenimą; nudžiūvęs - liūdni santykiai; kirsti - drąsa, vyriškumas; sapnuoti, kad lipate į ąžuolą, reiškia nemalonumą su vienu iš giminaičių. Apskritai sapnuoti ąžuolą reiškia, kad būsite ilgaamžis. ..
ąžuolas
Sapnuoti didelį, vešlų, tankia lapija ąžuolą rodo turtingumą, pelną ir ilgą gyvenimą. Sapnuoti, kad lipate į ąžuolą, reiškia nemalonumą su vienu iš giminaičių. Apskritai sapnuoti ąžuolą reiškia, kad būsite ilgaamžis. ..
ČiuoŽykla
Sapne regėti, kaip kas nors čiuožia pačiūžomis reiškia nesantarvę su darbo partneriais. Jeigu sapnuojate, kad Čiuožiate pačiūžomis ant ledo, neteksite darbo arba kokių nors vertybių. Jei čiuožiate skaidriu ledu, laukia sėkminga darbų pabaiga. Jeigu čiuožiant įlūžo ledas, vadinasi, jūsų..
Čiuožinėjimas pačiūžomis
Čiuožinėti patiems ant ledo - pasisekimas darbuose; matyti kitus čiuožiant - tuščią laiko praleidimas; matyti baltai apsirėdžiusią merginą čiuožiant - netikėtą ir nekaltą meilę; čiuožiant per ledą biaurią bobą matyti - didelį nepasisekimą gyvenime; matyti storą ir gražų vyrą čiuožiant -..
Čiuožykla
Sapne regėti čiuožyklos įrengimą jūsų namuose, kieme - perspėjimas būti ryžtingesniems; šluoti, valyti - pripažinimas, paskatinimas; vasarą regėti čiuožyklą - patarima gyventi dabartimi, o ne praeitimi. ..
Čiuožėjas
Jei sapne matote čiuožėją, reiškia, kad reikalai, kurių imatės, trunka perdaug ilgai. Yra pavojus, kad viskas gali nueiti niekais. ..
čiuožėjas
Jei sapne matote čiuožėją, reiškia, kad reikalai, kurių imatės, trunka perdaug ilgai. Yra pavojus, kad viskas gali nueiti niekais. ..

Paskutinės paieškos sapnininke

Transfer Money

Paskutiniai komentarai sapnininke

© Geras-sapnininkas.lt, sapnų reikšmės, ką reiškia sapnuoti, sapnininkas. Reklama | Receptai | Anekdotai | Sveikinimai | Interneto svetainių kūrimas | Valiutų kursai | Valiutos kursai