Sapnai prasidedantys I

SMS sapnininkas - siųsk SMS numeriu 1656 sapnavau SAPNAS ir gauk sapno reikšmę!
sms kaina tik 1 LT

Puslapiai: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

IŠloŠti
Išlošti sapne - gyvenime pralosite. ..
IŠmalda
Duoti išmaldos kitam - pinigų praradimas. Prašyti išmaldos - apturėsite gėdą. Gauti išmaldą - kažkas įžeis arba gausite gerą..
IŠMATOS IŠmatos
Matyti savo ar kitų išmatas - sėkmę lemiantis sapnas - gausite dovanų ar pinigų. Kuo daugiau išmatų matote ar jomis išsitepate, tuo..
IŠmintis
Jeigu sapnuojate, kad esate išmintingas žmogus reiškia, jūsų siela trokšta ramybės ir dvasinio peno. Jūs sugebėsite įveikti visus..
IŠpaŽintis
Jei atliekate išpažintį, gailėsitės dėl netinkamo elgesio. Jei kiti juras išpažintį atlieka - kažkas įkyriai trukdys dirbti. ..
IŠplakti
Išplakti kitą žmogų ar gyvūną - atvyks nemalonūs, netikėti svečiai. ..
IŠradimas
Jeigu sapnuojate, kad ką nors išradote arba domitės išradimu, - laukia sėkmė, įgyvendinsite sumanymus. Išradėjas - sėkmingi darbai,..
IŠrŪgos
Išrūgas sapnuoti, jas gerti - nugalėsite visus priešus. ..
IŠsekti
Jeigu sapne regite išsekusį žmogų, laukite nesėkmių meilės reikaluose. Sapnuoti save išsekusį ir nuvargusį, - pavojus. Jūsų gyvenime..
IŠsigelbĖti
Jeigu sapnuojate, kad išsigelbėjote iš kokios nors nelaimės, vadinasi, namų židinio sergėtojams kasdieninių rūpesčių našta bus šiek..
IŠsimokslinti
Jeigu sapnuojate, kad norite gauti gerą išsilavinimą, vadinasi, trokštate mokslo ir žinių. Greitu laiku jums pasiūlys mėgstamą darbą...
IŠsipurvinti
Išsipurvinti - didelis vargas ateityje. Kitą sapne išpurvinti - džiaugsmas. ..
IŠsiskirti
Išsiskirti su kuo nors sapne - laimėsite loterijoje, bet regėti ką nors išsiskiriančius, - naujas draugas. Jeigu sapnuojate audringą..
IŠsituokti
Išsituokti sapne - būsite kaltinami negerais, nusikalstamais darbais. ..
IŠteisinti
Jeigu sapnuojate, kad teisme jus išteisino, vadinasi, įsigysite nuosavybę, nors dėl to teks nemažai paprakaituoti. Jeigu sapne regite, kad..
IŠtekĖti
Ištekėti sapne - viskas bus gerai. ..
IŠtremti
Sapnuoti einančius į tremtį - jus apšmeiš, nuliūdins. Pačiam savo noru eiti į tremtį - visuomenėje būsite gerbiamas žmogus...
IŠvaŽiuoti
Išvažiuoti iš namų - perspėjimas: galimi dideli pavojai. ..
IŠvengti
Sapnuoti, kad išvengėte nelaimingo atsitikimo, -geras ženklas. Išvengti infekcinės ligos - gera sveikata, reikalų klestėjimas. Išvengti..
IŠvesti
Išvesti ką nors iŠ namų - ateis tas, ko nelaukiate. ..
Transfer Money

Paskutiniai komentarai sapnininke

Reklama

© Geras-sapnininkas.lt, sapnų reikšmės, ką reiškia sapnuoti, sapnininkas. Reklama | Receptai | Anekdotai | Sveikinimai | Interneto svetainių kūrimas | Valiutų kursai | Valiutos kursai