Sapnai prasidedantys I

SMS sapnininkas - siųsk SMS numeriu 1656 sapnavau SAPNAS ir gauk sapno reikšmę!
sms kaina tik 1 LT

Puslapiai: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

Invalidas
Sapne matyti invalidą reiškia, kad neturite bijoti to, kuris šiuo momentu yra šalia jūsų. Padėti invalidui yra didžiadvasiškumo ir..
Invazija
Sapne matyti invaziją (antpuolį) yra blogas ženklas. ..
Inventoriaus sąrašas
Jei sapnuojate, kad sudarinėjate inventoriaus sąrašą, netrukus gausite nemažą palikimą. ..
InŽinierius
Jeigu sapnuojate inžinierių, laukite varginančios kelionės. ..
Inžinierius
Sapnuoti, kad esate inžinierius, reiškia, kad jūsų pastovumas ir dėmesingumas bus atlyginti. Sapne matyti inžinierių reiškia užmegzti..
Inžinierius
Sapne regėti tiesiog inžinierių - sėkmė. ..
Irklas
Sapne sėdėti valtyje ir irkluoti reiškia džiaugsmą ir tat jog būsite padėties šeimininkas. Matyti kitą irkluojant - išgirsite gerą..
Irklas
Matyti irklus - kelionė; irklą nešti - ilga kelionė; irkluoti sapne - sulauksi paguodos iš savo draugų; kitą žmogų matyti irkluojant -..
Irklas
Sapnuoti irklą reiškia, kad turėsite didelę kelionę. ..
Irtis
Sapnuoti, kad iriatės ramiu vandeniu, reiškia, kad pasieksite savo tikslą ir įgyvendinsite savo planus. Jei iriatės audringu vandeniu ir..
Istorija
Istorijas sapne skaityti ir pasakoti - blogas sapnas, nuo jūsų nusisuks laimė. Klausytis istorijų - būsite suvedžioti jeigu sapnuojate,..
Istorijos
Pasakoti ar skaityti istorijas sapne - nesėkmė trumpalaikė. ..
IŠdavikas
Jeigu sapnuojate išdaviką, vadinasi kažkas nori jus apvogti. Sapne girdėti, kaip kas nors pavadina jus išdaviku, arba jei pats žinote, kad..
IŠeiti Į atsargĄ
Jeigu sapnuojate, kad atsisakote pareigų, vadinasi, jums pasiseks nauji darbai. Jeigu sapne sužinote, kad kas nors išėjo į atsargą, -..
IŠgertuvĖs
Jeigu moteris sapnuoja linksmas išgertuves, vadinasi, ji įtraukta į reikalus, kurie gali sugadinti jos reputaciją. ..
IŠgĄstis
Jeigu sapnuojate, kad išsigandote, vadinasi, nelaimingo atsitikimo metu jus sužeis. Jei išsigąstate vyro, - išgirsite naujieną. Sapne..
IŠjuokti
Išjuokti ką nors sapne - perspėjimas: saugokitės apgavikų. Pačiam būti išjuoktam - svetimi žmonės jums nori pagelbėti. ..
IŠkilmĖs
Iškilmes sapnuoti - darbas bus nenaudingas. ..
IŠkyla
Sapne iškylauti reiškia džiaugsmo pilną gyvenimą. Ypač šis sapnas geras jauniems. Sapne regėti gerai nusiteikusius žmones iškylos metu..
Transfer Money

Paskutiniai komentarai sapnininke

Transfer Money

Reklama

© Geras-sapnininkas.lt, sapnų reikšmės, ką reiškia sapnuoti, sapnininkas. Reklama | Receptai | Anekdotai | Sveikinimai | Interneto svetainių kūrimas | Valiutų kursai | Valiutos kursai