Sapnininkas

Sapnininko paieškos rezultatai

Advokatas
Sapnuoti teisininkus ir asmenis, turinčius ryšius su teismais ir įstatymais, visada yra bloga pranašystė, kuri reiškia, kad tas, kas sapnuoja, turės reikalų su teisingumo organais. Sapnuoti, kad turite reikalų su advokatu, yra bloga pranašystė – prašvilpsite savo turtą. Jei turite ant pečių togą,..
Advokatas
Sapnuoti teisininkus ir asmenis, turinčius ryšius su teismais ir įstatymais, visada yra bloga pranašystė, kuri reiškia, kad tas, kas sapnuoja, turės reikalų su teisingumo organais. Sapnuoti, kad turite reikalų su advokatu, yra bloga pranašystė - prašvilpsite savo turtą. Jei turite ant pečių togą,..
Advokatas
Sapnuoti teisininkus ir asmenis, turinčius ryšius su teismais ir įstatymais, visada yra bloga pranašystė, kuri reiškia, kad tas, kas sapnuoja, turės reikalų su teisingumo organais; advokatą sapne matyti - sužinosi blogą maujieną; kalbėtis su advokatu - dėl kažkokios bylos prarasi pinigų ir laiko;..
Advokatas
Jei tapote advokatu, padidės pelnas. Kalbėti su advokatu reiškia, kad dėl kažkokios bylos prarasite laiko ir pinigų. Klausti advokato patarimo - turėsite rūpesčių ir nemalonumų. Sapne regėti advokatą teismo proceso metu - rimti nesutarimai dėl turto. Jeigu sapnuojate, kad advokatas jus gina, vadinasi,..
Angoros katinas
Sapnuoti katiną - blogas ženklas. Tačiau sapnuoti angoro katiną reiškia prabangą ir klestėjimą. ..
Delikatesas
Sapne juos regėti - pelnas; valgyti - laimė. ..
Delikatesas
H/airius delikatesus sapne valgyti - laimė. Išdėliotus kur nors matyti - pelnas. ..
Kareiviškas katiliukas
Sapnuoti kareiviškų katiliuką reiškia, kad artėja jums labai liūdni laikai. ..
Katafalkas
Katafalkas - įtempti santykiai namuose, nesėkmingi reikalai liūdesys. Jeigu sapnuojate, kad katafalkas stovi skersai kelio, vadinasi sugebėsite nugalėti priešą, kuris atrodė nenugalimas. ..
Katafalkas
Sapnuoti katafalką yra toks ženklas, dėl kurio visai nėra reikalo jaudintis. ..
Katakomba
Sapnuoti, kad esate katakomboje, reiškia, kad būsite įpainiotas į vagystę ir keletą mėnesių praleisite kalėjime. ..
Kataras
Sapnuoti, kad sergate kataru, reiškia, kad jūs kentėsite nuo bronchų ligos. ..
Katastrofa
Geležinkelio katastrofa - rimti išbandymai sapne jūreiviams matyti skęstantį laivą - nelaimė, uždarbio praradimas. Kitiems žmonėms - netektis. Jeigu mergina sapne mato katastrofos padarinius, vadinasi ji neteks mylimojo. Jeigu sapnuojate, kad papuolėte į transporto katastrofą, vadinasi ateityje neteksite..
Katastrofa
Sapnuoti, kad patekote į lėktuvo, traukinio katastrofą ar į kokią nors stichinę nelaimę, reiškia, kad tikslą pasieksite gyvas ir sveikas. ..
Katedra
Sapne matyti didžiulę katedrą su aukštai į dangų iškilusiais bokštais reiškia, kad jūs esate pavydus ir fiziniai bei dvasiniai siekiai nebus įgyvendinti. Jeigu sapnuojate, kad jūs einate į katedrą, - gyvenime daug pasieksite. Jus sups išmintingi ir mokyti žmonės. ..
Katedra
Sapnuoti, kad įlipate į katedrą, reiškia: per daug nesidėkite supermenu. Kalbėti iš katedros reiškia: per daug nevaizduokite protingą. ..
Kateris
Sapnuoti, kad esate kateryje, kuris plaukia ramiu ir skaidriu vandeniu, yra tikras ženklas, kad jūsų laukia džiaugsmas, laimė ir sėkmė reikaluose. Tačiau jei kateris plaukia drumstu ir neramiu vandeniu, reiškia, kad sapnuojančiojo laukia dideli pavojai. ..
Katilas
Būsi gerai priimtas. ..
Katilas
Pilnas katilas - poilsis po darbo. Pirkti katilą - vaiko gimimas. Valyti, šveisti katilą - išsiskyrimas su draugu. Barškinti katilą - būsite neteisingai apkaltinti, apkalbėti, jums kenks kaimynai, su jais barsitės. ..
Katilas (garo)
Sapnuoti katilą, iš kurio veržiasi garai, yra patarimas būti apdairiam savo reikaluose. Jei sapnuojamas neverdantis katilas, reiškia, kad visos jūsų viltys yra tuščios ir bevaisės. Apskritai jūs esate susijaudinęs ir negalite matyti, kaip reikalai klostosi iš tikrųjų. Nusiraminkite. ..
Katilas (virti)
Sapnuoti katilą reiškia, kad paskutiniąsias dienas praleisite kaime apsuptas savo artimųjų rūpesčio. ..
Katinas
Regėti katiną - būsi apgautas; juodas - nelaimę; glostyti jį - patirsi nedėkingumo; mušti arba galabyti - apsiginti nuo užpuoliko. ..
katinas Katinas
Apskritai sapnuoti katiną yra įspėjimas saugotis galimų pavojų. Gintis nuo katino nagų reiškia nedorų žmonių puolimą. Žaisti su katinu reiškia, kad pakliūsite į blogas rankas. Matyti katiną žaidžiantį arba miegantį reiškia, kad reikalai, kurių ėmėtės, sužlugs. ..
Katorga
Sapnuoti, kad esate katorgoje, nežada nieko gero. Jūs susituoksite su ūmaus būdo vyru ar moterimi ir jūsų gyvenimas taps pragaru. ..
Katė Katė
Ją glamonėti - vyrams moterų apgaulę, o moterims - prie vyrų prisirišimą; katę glostyti - moterims meilę ir ištikimybę, o vyrams - sunkų gyvenimą santuokoj; daug kačių rėkiant matyti - greit išgirsi blogą naujieną; pačiam rėkti katės balsu - paleistuvystę; vaikyti katę nuo stogų - saugokis..
Muskatas
Tai geras sapnas. Jis pranašauja klestėjimą ir malonias keliones. Žydintis muškatmedis reiškia džiaugsmą ir palaimą arba kūdikio gimimą. Jeigu sapnuojate muškatmedį, aplipusį riešutais, - laimingas gyvenimas, graži šeima. Sapne regėti nuvytusį muškatmedį - nuostoliai, piniginės išlaidos. ..
Muskatinės vynuogės
Sapnuoti stambias muskatines vynuoges reiškia nelaimę. ..
Nelaimė (katastrofa)
Sapnuoti nelaimę reiškia, kad jus labai sukrės nenumatytas įvykis. ..
Nesveikata
Sapnuoti, kad esate nesveikas reiškia, kad viskas išsispręs į gerąją pusę. ..
Nesveikata
Sapnuoti, kad esate nesveikas, reiškia, kad viskas išsispręs į gerąją pusę. ..
Torpedinis kateris
Sapnuoti torpedinį katerį reiškia tą patį, ką ir povandeninį laivą. ..
Traukinio katastrofa
Sapnuoti traukinio katastrofą reiškia, kad esate iškrypęs iš kelio. Susirūpinkite. ..
Valkata
Sapne regėti valkatas reiškia blogą draugų įtaką. Jeigu sapnuojate, kad ką nors duodate valkatai - jūsų dosnumas bus įvertintas. Sapnuoti jog esate valkata - skurdas ir kančia. ..
Valkata
Nemalonumai. ..
Valkata
Sapnuoti, kad esate valkata, reiškia tingumą ir iniciatyvos trūkumą. Jei toks būsite ir toliau, tapsite nuobodus ir jūsų pažįstami ras būdų jus išvaryti už durų. ..

Paskutinės paieškos sapnininke

Paskutiniai komentarai sapnininke

© Geras-sapnininkas.lt, sapnų reikšmės, ką reiškia sapnuoti, sapnininkas. Reklama / Gydytojai Lietuvoje
Puslapis užsikrovė per 0.007670 sekundžių.