Sapnuoti KRISTI

SMS sapnininkas
Sužinok sapnų reikšmes telefonu:
Siųsk SMS numeriu
1656 sapnavau KRISTI
ir gauk sapno reikšmę!
sms kaina tik 1 LT / 0.29Eur
Kritimas gali reikšti nuostolius, kliūtis, perspėjimą, kad nebūtumėte lengvabūdiški. Lengvas kritimas - menkos, lengvai nugalimos kliūtys. Sunkus kritimas žada susižeidimą arba mirtį. Nukristi iš aukštai - nesėkmės, taip pat blogos mintys. Sapnuoti, kad krentate ir išsigąstate - kova su sunkumais, kuriuos nugalėsite. Jeigu sapne krisdami susižeidėte, - netektys, turbūt jus paliks draugai. Kristi iš kokio nors aukščio - perspėjimas: saugokitės nelaimės. Kristi į prarają ar duobę - įspėjimas, kad galite patekti į didelę bėdą. Iš medžio kristi - netikėtai kažko išsigąsite. Kristi nuo arklio - patirsite likimo smūgį. Nuo stogo - liūdesys. Vaikai dažnai sapnuoja, kad krenta. Šie sapnai dažniausiai būna susiję su augimo procesu.

Pakomentuok sapno reikšmę

Vardas (privaloma)

El.paštas (neprivaloma)

Sapno reikšmės "KRISTI" komentarai

  1. Fausta 2018-03-03 23:03:38

    Aš sapnavau kai lipau į didelį kalną iš smėlio, o mano pusseserė sekė man iš paskos kai aš užlipau ant viršaus kalno mano pusseserė griebė man už kojos ir mane numetė ant žemės. Acibudus skaudėjo pilvą.

  2. Viktorija 2009-11-18 10:58:54

    O ka reiskia jei artimas zmogus krenta is tavo ranku is labai aukstai? sapnavau ne viena karta.

Paskutiniai komentarai sapnininke

© Geras-sapnininkas.lt, sapnų reikšmės, ką reiškia sapnuoti, sapnininkas. Reklama | Receptai | Anekdotai | Sveikinimai | Interneto svetainių kūrimas | Valiutų kursai | Valiutos kursai