Sapnuoti AVARIJA

SMS sapnininkas
Sužinok sapnų reikšmes telefonu:
Siųsk SMS numeriu
1656 sapnavau AVARIJA
ir gauk sapno reikšmę!
sms kaina tik 1 LT / 0.29Eur
AVARIJA Sapnuoti avariją - kurį laiką reikia vengti kelionių, nes gyvybei gali grėsti pavojus. Nelaimingas atsitikimas, įvykęs jums patiems, gali reikšti sąžinės priekaištą dėl to, kad vengiate sunkumų bei rimtų sprendimų. Nelaimingas atsitikimas, įvykęs kitam žmogui gali reikšti sapnuojančio Žmogaus agresyvumą tam žmogui, atsakomybės vengimą.

Pakomentuok sapno reikšmę

Vardas (privaloma)

El.paštas (neprivaloma)

Sapno reikšmės "AVARIJA" komentarai

 1. Matas 2016-05-29 07:26:26

  Sianakt sapnavau kad mano drauge su sunumis pateko i avarija
  o rytoj man siulo vaziuot i palanga.

 2. Indre 2016-01-16 10:57:56

  Sapnavau kad mano vaikas buvo masinoj ir ivyko avarija ir mano kudikis ten buvo. Bet as neturiu dar kudikio. As verkiau rekiau kad viskas zuvo vaikai mano. Masina atrodo duzo as artyn net nejau. Tik rekiau labai. Ka cia reiskia?

 3. Aura 2015-10-24 15:39:50

  Sianakt sapnavau, kad vaziuojame su vyru must masina ir masina estaba apsivercia, ir as saukiu, kan ji ir dar karta apsives, as su vyru masinos viduje, matas, kas isejimo nera, nes uzdaryti ir langai ir durys. Po to sapnuoju, kad as gal but suzeista, bet lygtai matau save, kad as nesuzeista.
  patarkit, ka galetu reiksti mano sapnas! ! ! ! ! nes kai kur skaiciau, kad man gresia pavojus, o gal net ir mirtis, zutis.
  as pati vairuoju automobili, man basi :(

Paskutiniai komentarai sapnininke

© Geras-sapnininkas.lt, sapnų reikšmės, ką reiškia sapnuoti, sapnininkas. Reklama | Receptai | Anekdotai | Sveikinimai | Interneto svetainių kūrimas | Valiutų kursai | Valiutos kursai