Sapnininko paieškos rezultatai

SMS sapnininkas - siųsk SMS numeriu 1656 sapnavau SAPNAS ir gauk sapno reikšmę!
sms kaina tik 1 LT
Baslių tvora
Sapnuoti baslių tvorą reiškia, kad jūs susidursite su kliūtimis ir sunkumais. Perlipti per ją reiškia pergalę ir sėkmę reikaluose, kurių ėmėtės: nebijokite, esate apsaugotas nuo priešininkų pinklių ir apgaulės. ..
Baslių tvora (medinė)
Sapnuoti baslių tvorą reiškia, kad jūs susidursite su kliūtimis ir sunkumais; perlipti per ją reiškia pergalę ir sėkmę reikaluose, kurių ėmėtės. ..
Tvora
Tvora - sėkminga darbų baigtis. Tvorą iš lentų sukaltą sapnuoti - netvarkingumo ženklas, o metalinė - tvarka. Sapne regėti namą, aptvertą tvora, reiškia turtą bei gerovę. Statyti tvorą - geras ženklas. Jis žada aktyvią vadovaujančią veiklą ir gerovę. Jaunai merginai šis sapnas žada dvasinį..
Tvora
Tvorą lentine matyti - netvarkingumą; tvorą metalinę matyti - tvarkingumą ir didelį džiaugsmą; matyti sulūžusią tvorą - beviltišką gyvenimą; matyti per tvorą ką nors lipanti - saugokis blogų žmonių; kad neapvogtų; matyti per tvorą šokančią moterį - nemalonumai. ..
Tvora
Sapnuoti tvorą reiškia, kad jums reikia sumažinti savo įkarštį, jei nenorite likti kvailiu. ..
Tvora (pinučiai)
Sapnuoti pinučių tvorą reiškia, kad įtaka, kurią darysite vienam asmeniui, bus ribota. ..
Voras
Vorai yra išdavystės, rietenų ir teisminių procesų simbolis. Sapnuoti vorus reiškia apgaules ir žalingus ginčus. Sapnuoti, kad užmušėte vorą, reiškia blogą lemtį: jūsų ilgai trukęs ir kantrybės pareikalavęs darbas jums neatneš nei sėkmės, nei pelno. ..
Voras
Regėti jį - klotis, nugalabyti jį - pergalėsi savo priešą. ..
VORAS Voras
Jeigu sapne regite vorą - palankus likimas. Jeigu būsite atidūs ir aktyvūs, tai reikalai klostysis gerai sapne matyti vorą su kryžiumi ant nugaros -netikėtas įvykis, kuris sujaudins jūsų sielą. Jeigu sapne didelis ir mažas voras artėja prie jūsų, vadinasi, džiaugsitės dėl savo reikalų. Jeigu didelis..
Voratinklis
Sapnuoti voratinklį yra labai gera pranašystė ir reiškia susitaikymą šeimoje arba su mylimu asmeniu. Sapnuoti, kad jus uždengė voratinklis, reiškia, kad pelnysite turtus ir pagarbą. ..
Voratinklis
Regėti jį - įkliūsi į kokį nemalonumą. ..
Voratinklis
Sapnuoti, kad voras audžia voratinklį - ramybė ir laimė namuose. Sapnuoti, kad voras audžia didžiulį voratinklį -geros perspektyvos. Sapne regėti voratinklį - maloni aplinka ir darbų sėkmė. Sapne matyti juodą voratinklį - keblumai dėl darbą sapnuoti, kad aplink jus voratinklis ir daug vorų - tvirta..

Paskutinės paieškos sapnininke

Paskutiniai komentarai sapnininke

© Geras-sapnininkas.lt, sapnų reikšmės, ką reiškia sapnuoti, sapnininkas. Reklama | Receptai | Anekdotai | Sveikinimai | Interneto svetainių kūrimas | Valiutų kursai | Valiutos kursai