Sapnininko paieškos rezultatai

SMS sapnininkas - siųsk SMS numeriu 1656 sapnavau SAPNAS ir gauk sapno reikšmę!
sms kaina tik 1 LT
Balsuoti
Balsuoti - didelis širdies skausmas. Jeigu balsuodami sukčiaujate, tai šis sapnas pranašauja negarbingą poelgį. ..
Sesuo
Sapnuoti. Savo seserį yra ramybės ir santarvės simbolis. ..
Sesuo
Sapne regėti savo seserį - geras sapnas - laukite svečių. Sapne regėti seserį kuri išvyksta, reiškia nusiminimą, liūdesį dėl mylimo žmogaus. Sapne šnekėtis su seserimi reiškia gerus santykius su artimaisiais. Jeigu sapnuojate, kad sesuo mirusi, - dalyvausite laidotuvėse. ..
Sesuo
Regėti ją arba šnekėti su ja - geri santykiai su artimaisiais. ..
Sesuo (vienuolė)
Jei sapnuojate seserį (vienuolę), reiškia susitaikymą, dvasinę ramybę ir santarvę. ..
SuodŽiai
Jeigu sapne regite suodžius, vadinasi, jūsų verslas sužlugs. Įsimylėjusieji bus priekabūs ir neteisingi vienas kitam, ir tai nepagerins jų santykių. Išsitepti suodžiais - apsijuoksite svečiuose ar kokiame nors renginyje. Ištepti suodžiais kitą - kerštas, klasta. ..
Suodžiai
Suodžiai - sulauksi laimės. ..
Suolas
Sapnuoti suolą reiškia, kad susipažinsite su varginga, bet gera ir dora šeima. Ir jums bus malonu įsitikinti, kad šiame sugedusiame pasaulyje dar yra tvirtų ir tyrų žmonių. ..
Suolas
Jeigu sapnuojate, kad sėdite ant suolo - nepasitikėkite skolininkais. Sapnuoti suolą, kuriame viena vieta tuščia, - neĀ¬teksite artimo žmogaus. Jeigu sapne sėdite po vyšniomis ant suoliuko, vadinasi, pirmoji meilė jau pražydo. Sėdėti vienam ant ilgo suolo - vienatvė. Sapne matyti kitus, sėdinčius ant..
Suopis
Sapnuoti suopį reiškia, kad jums gresia pavojus, bet geri draugai rūpinasi jumis ir yra pasirengę reikiamu momentu jums padėti. ..
šuo šuo
Sapnuoti baltą šunį yra geras ženklas, sapnuoti pilką arba juodą šunį reiškia nelaimę. Sapnuoti urzgiant šunį reiškia draugyste. Sapnuoti lojantį šunį, jei jis loja iš džiaugsmo, yra geras ženklas. Sapnuoti. Staugiantį šunį, jei jo kėslai blogi, reiškia negerą žinią. Sapnuoti..

Paskutinės paieškos sapnininke

Paskutiniai komentarai sapnininke

© Geras-sapnininkas.lt, sapnų reikšmės, ką reiškia sapnuoti, sapnininkas. Reklama | Receptai | Anekdotai | Sveikinimai | Interneto svetainių kūrimas | Valiutų kursai | Valiutos kursai