Sapnininko paieškos rezultatai

SMS sapnininkas - siųsk SMS numeriu 1656 sapnavau SAPNAS ir gauk sapno reikšmę!
sms kaina tik 1 LT
Lenktinis peiliukas
Sapnuoti lenktinį peiliuką reiškia: jei nebūsite atsargus, moterys, kurias jūs lankote, sunaudos visą jūsų turtą. ..
Peilis
Sapnuoti peilį reiškia persekiojimą ir skriaudas. Sapnuoti, kad matote kryžium sudėtus peilius, yra liūdna pranašystė ir reiškia žmogžudystę. Sapnuoti, kad laikote peilį užlenktą, reiškia tikrą pergalę prieš jūsų priešus. Bet jei sapnuojate, kad laikote peilį už ašmenų, reiškia, kad būsite..
PEILIS Peilis
Tai blogas sapnas. Jis žada išsiskyrimą ir barnius. Matyti du peilius sapne - mirtinas pavojus gresia dviem žmonėms: vienas gali būti tas, kuris apkartina jūsų gyvenimą, antrasis - jūs pats. Šviesūs ir aštrūs peiliai reiškia jūsų aštrų protą. Jeigu sapne regite surūdijusį peilį, vadinasi, laukia..
Peiliukas
Peiliukas - nepriteklius; įsipjauti juo sutuoktinio ne ištikimumas. ..
Peiliukas
Peiliukas - nepriteklius. Atlenktas peiliukas - neteisybė ir barniai sulenktas peiliukas ir geležis įsprausta į kriaunas - įvairūs trukdymai, o gal ir nuostoliai. Juo įsipjauti - perspėjimas apie sutuoktinio neištikimybę. ..
Persmeigti (peiliu)
Jei sapnuojate, kad peiliu perdūrėte vieną ar daugiau asmenų, reiškia: nepradėkite naujų reikalų, – sužlugsite. Tačiau jei paprasčiausiai matote kruviną sceną ir pats nedalyvaujate, reiškia, kad tai pranašauja jums dvasios ramybę ir rimtį. ..

Paskutinės paieškos sapnininke

Paskutiniai komentarai sapnininke

© Geras-sapnininkas.lt, sapnų reikšmės, ką reiškia sapnuoti, sapnininkas. Reklama | Receptai | Anekdotai | Sveikinimai | Interneto svetainių kūrimas | Valiutų kursai | Valiutos kursai