Sapnininko paieškos rezultatai

SMS sapnininkas - siųsk SMS numeriu 1656 sapnavau SAPNAS ir gauk sapno reikšmę!
sms kaina tik 1 LT
Delikatesas
Sapne juos regėti - pelnas; valgyti - laimė. ..
Delikatesas
H/airius delikatesus sapne valgyti - laimė. Išdėliotus kur nors matyti - pelnas. ..
Katedra
Sapnuoti, kad įlipate į katedrą, reiškia: per daug nesidėkite supermenu. Kalbėti iš katedros reiškia: per daug nevaizduokite protingą. ..
Katedra
Sapne matyti didžiulę katedrą su aukštai į dangų iškilusiais bokštais reiškia, kad jūs esate pavydus ir fiziniai bei dvasiniai siekiai nebus įgyvendinti. Jeigu sapnuojate, kad jūs einate į katedrą, - gyvenime daug pasieksite. Jus sups išmintingi ir mokyti žmonės. ..
Kateris
Sapnuoti, kad esate kateryje, kuris plaukia ramiu ir skaidriu vandeniu, yra tikras ženklas, kad jūsų laukia džiaugsmas, laimė ir sėkmė reikaluose. Tačiau jei kateris plaukia drumstu ir neramiu vandeniu, reiškia, kad sapnuojančiojo laukia dideli pavojai. ..
Katė Katė
Ją glamonėti - vyrams moterų apgaulę, o moterims - prie vyrų prisirišimą; katę glostyti - moterims meilę ir ištikimybę, o vyrams - sunkų gyvenimą santuokoj; daug kačių rėkiant matyti - greit išgirsi blogą naujieną; pačiam rėkti katės balsu - paleistuvystę; vaikyti katę nuo stogų - saugokis..
Torpedinis kateris
Sapnuoti torpedinį katerį reiškia tą patį, ką ir povandeninį laivą. ..

Paskutinės paieškos sapnininke

Transfer Money

Paskutiniai komentarai sapnininke

© Geras-sapnininkas.lt, sapnų reikšmės, ką reiškia sapnuoti, sapnininkas. Reklama | Receptai | Anekdotai | Sveikinimai | Interneto svetainių kūrimas | Valiutų kursai | Valiutos kursai