Sapnai prasidedantys U

SMS sapnininkas - siųsk SMS numeriu 1656 sapnavau SAPNAS ir gauk sapno reikšmę!
sms kaina tik 1 LT

Puslapiai: 1 2 3 4 5 6 7

Upelis
Sapnuoti, kad šalia jūsų namo yra upelis, reiškia naudingą kartu ir garbingą tarnybą. Bet jei vanduo yra drumstas ir purvinas, reiškia..
Upelis
Sapne matyti upelį reiškia keliones, naujus įspūdžius. Jeigu upelis patvinęs, - laukite nedidelių išgyvenimų ir pavojų. Jeigu..
Uraganas
Susapnuoti uraganą - rodo, kad šiuo metu esi bejėgis prieš likimą. ..
Uraganas
Uraganas sapne - bejėgiškumo ženklas. Sapne girdėti uragano šėlsmą ir matyti, kaip medžiai linksta nuo vėjo - kankinantis laukimas ir..
Urna
Šiaip urną susapnuoti - nemaloni žinia, gali būt ir apie kažkieno mirtį; urną su pelenais - gaisras gali kilti. ..
Urna
Sapnuoti urną - varžysis nesėkmės ir pasisekimai neleisdami jums nusiminti ir nusiraminti. Sapnuoti urną su pelenais - gali kilti gaisras,..
Urvas
Eiti į jį - nematyti priešų spąstų; ilgas ir tamsus - pavojus; gyventi jame - didelė permaina. ..
Urvas
Sapnuoti urvą reiškia: jus slegiančią paslaptį geriau patikėti savo nuoširdžiam draugui. Jis, be abejonės, jus supras. ..
Urvas
Sis sapnas gali turėti dvi reikšmes: įvykiai klostysis palankiai arba, jei urvas labai didelis, nesaugumas; vyrui - problematiški santykiai..
Usnis
Jei matote darže, darželyje ar javuose daug usnių - turėsite didelių rūpesčių. Usnis rauti reiškia, kad vargai tuoj baigsis. Jei matote..
Usnis
Rauti ją - ateina tavo rūpesčiams galas. ..
UTĖLĖ UtĖlĖ
Utėlės sapne - pinigai. Labai didelės utėlės pranašauja turtus. Sapne matyti savo galvą, pilną utėlių - didžiuliai pinigai. Jeigu..
Utėlė
Jei sapnuojate, kad neduoda ramybės utėlės, yra geras ženklas ir reiškia, kad tapsite laimingas ir turtingas, išsilaisvinsite iš..
Transfer Money

Paskutiniai komentarai sapnininke

Reklama

© Geras-sapnininkas.lt, sapnų reikšmės, ką reiškia sapnuoti, sapnininkas. Reklama | Receptai | Anekdotai | Sveikinimai | Interneto svetainių kūrimas | Valiutų kursai | Valiutos kursai