Sapnai prasidedantys P

SMS sapnininkas - siųsk SMS numeriu 1656 sapnavau SAPNAS ir gauk sapno reikšmę!
sms kaina tik 1 LT

Puslapiai: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39

Pulsas
Sapne užčiuopti savo pulsą - įspėjimas, kad reikia susirūpinti savo sveikata, nes ji blogėja. Jeigu sapnuojate, kad užčiuopiate kito..
Pulti
Pulti iš aukšto - saugokis nelaimės. Pulti iš medžio - netikėtą išgąstį; pulti nuo arklio - greit gausi smūgį; pulti nuo stogo -..
Pumpuras
Pumpurai ant medžių - teks keliauti ieškoti laimės. Daug pumpurų ant medžių - šeimos padidėjimas. Krentantys pumpurai pavasarį -..
Pumpuras (gėlės)
Sapnuoti gėlės pumpurą - nerūpestingas poelgis. ..
PunŠas
Jeigu sapnuojate, kad geriate punšą, - pasiduosite egoistiniams pasimėgavimams ir nekreipsite dėmesio į visuomenę. Sapne justi punšo..
Puodas
Sapne matyti puodą - jus pakvies į pobūvį. Matyti didelį ir pilną puodą - jūsų senatvė bus aprūpinta, nereikės kitų paramos...
Puodas
Puodas yra namų apyvokos reikmenų dalis ir yra reikšmingas mūsų gyvenimui ir mūsų veiklai. Todėl, jei sapnuojate gražų, švytintį ir..
Puodas
Regėti jį - turto padidėjimą, sukulti - vargas. ..
Puodelis
Puodelį sapnuoti - jus aplankys moteris. Sapne matyti arbatos servizą reiškia, jog aplinkybės susiklostys taip, kad laimėsite loterijoje ar..
PuokŠtĖ
Sapne regėti nuvytusią gėlių puokštę reiškia ligas ir nuliūdimą. ..
Puokštė
Puokštė - laimė meilėj. ..
Puota
Sapnuoti gražius ir pasipuošusius žmones, šokančius aidint kerinčiai muzikai, - geras ženklas. Jeigu puotoje bloga nuotaika ir į jus..
PuoŠti
Pasipuošti sapne - gresia pavojus. Kitus pasipuošusius sapnuoti - nereikia didžiuotis. Pasipuošusį žmogų besididžiuojantį sapnuoti..
Pupa
Sapnuoti, kad valgote pupas, reiškia, kad turėsite darbo santykių su pasipūtusiu žmogumi. ..
Pupa
Sapne regėti pupas reiškia liūdesį ir vaikų ligas. Sodinti pupas - gerai seksis tvarkyti reikalus. Matyti augančias ir žydinčias pupas -..

Paskutiniai komentarai sapnininke

Reklama

© Geras-sapnininkas.lt, sapnų reikšmės, ką reiškia sapnuoti, sapnininkas. Reklama | Receptai | Anekdotai | Sveikinimai | Interneto svetainių kūrimas | Valiutų kursai | Valiutos kursai