Sapnai prasidedantys G

SMS sapnininkas - siųsk SMS numeriu 1656 sapnavau SAPNAS ir gauk sapno reikšmę!
sms kaina tik 1 LT

Puslapiai: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16

Girtas vyras
Matyti girta vyrą - bus barnių. ..
Girti
Sapne pagirtam būti - geras ženklas, bet jeigu jūs giriate kitus - blogai. Girdėti neužtarnautus pagyrimus - melas ir šmeižtas. ..
Girtuokliauti
Jeigu sapnuojate, kad esate girtas, tai realiame gyvenime elgsitės lengvabūdiškai ir nesąžiningai. Jūs vengsite gyvenimo sunkumų, nors..
Girtuoklis
Regėti jį - nelinksmas gyvenimas. ..
Gitara
Gitarą sapnuoti - pasisekimas; gitarą skambinant girdėti - laimingą gyvenimą; pačiam skambinti gitara - tavo sumanymai geri; gitaros..
Gitara
Sapnuoti, kad skambinate gitara - geras ženklas - jūs netikėtai pateksite į naują, įdomią draugiją, kur susitiksite savo meilę...
Gitara
Sapnuoti gitarą rodo, kad sapnuojantysis netrukus prisipažins mylįs. Dainuoti pritariant gitara reiškia, kad meilė bus abipusė. Apskritai..
Gladiatorius
Sapnuoti gladiatorių reiškia, kad jūsų gyvenimas bus nesibaigianti kova. ..
GlamonĖti
Glostyti, glamonėti savo gimdytojus sapne - apgavystė. Glamonėti sapne merginą - laimingas gyvenimas. Merginai glamonėti vyrą - laiminga..
Glamonėjimas
Glamonėti savo tėvus - didelė apgavystė; glamonėti merginą - gerą ir laimingą gyvenimą; glamonėti merginai vyrą - didelį,..
Glamonėti
Sapne glamonėti arba matyti glamonėjantis tos pačios lyties asmenis yra blogas ženklas. Reiškia, kad esate apsuptas pavyduolių ir..
Globotojas
Regėti jį - turi atsižvelgti į savo pareigas; tapti juo - neturi kištis į svetimus reikalus. ..
GlobĖjas
Globėjas sapne gali būti turto praradimo ir net artimo giminaičio mirties ženklas. Jeigu sapne regite globėją, vadinasi, teks dirbti..
Globėjas
Sapnuoti globėją yra įspėjimas: saugokitės to, kuris per daug karštai demonstruoja savo pasirengimą jus apginti. ..
Gluosnis
Regėti gluosnius - liūdna kelionė. Tačiau nelaimėje jus paguos draugai. Sapnuoti gluosnį, nusvirusį ties vandeniu, - liūdnos dienos. ..
Gluosnis
Nusviręs ties vandeniu - liūdnos dienos. ..
Gluosnis
Sapnuoti gluosnį reiškia skausmą ir liūdesį: netrukus turėsite nusižeminti ir tapti paklusniu. ..
GlĖbesČiuoti
Jeigu įsimylėjėliai sapne glėbesčiuoja vienas kitą, jų laukia išsiskyrimas. Jeigu sapnuojate, kad glėbesčiuojate savo sutuoktinį,..
Gnaibyti
Sapnuoti, kad kažką gnaibote, reiškia, kad, jei susituoksite su jums pažįstamu asmeniu, būsite nelaimingas visą gyvenimą. ..
Gobtuvas
Sapnuoti moterį ar merginą su ant galvos uždėtu gobtuvu reiškia, kad esate mylimas moters, kuri nedrįsta jums to parodyti. ..

Paskutiniai komentarai sapnininke

Reklama

© Geras-sapnininkas.lt, sapnų reikšmės, ką reiškia sapnuoti, sapnininkas. Reklama | Receptai | Anekdotai | Sveikinimai | Interneto svetainių kūrimas | Valiutų kursai | Valiutos kursai