Sapnai prasidedantys F

SMS sapnininkas - siųsk SMS numeriu 1656 sapnavau SAPNAS ir gauk sapno reikšmę!
sms kaina tik 1 LT

Puslapiai: 1 2 3

Figmedis
Sapne regėti augantį figmedį - ramybė, gera reikalų klotis ir puiki sveikata. Ypač gerai Šį sapną sapnuoti merginai. Jis žada..
Figos
Jas sapne skinti - laukia netikėtumas; valgyti jas - apgaulė. ..
Figos (vaisiai)
Sapnuoti figas jų sezono metu reiškia garbę ir malonumą. Figos ne sezono metu reiškia nusivylimą ir liūdesį. Valgyti figas yra turto..
FigŪra
Figūrą moterišką sapnuoti - perspėjimas: saugokitės pasipiktinimo. Nuogą moters figūrą susapnuoti - laiminga meilė vyro figūrą..
Figūra
Moterišką figūrą matyti - saugokis pasipiktinimo; nuogą moteries figūrą matyti - didelį pasisekimą meilėje; vyro figūrą moteriai..
Filmas
Žiūrėti sapne filmą - smalsumas. Žiūrėti salėje filmą vienam - vienatvė. Matyti siaubo filmą - jūsų baimė nepagrįsta, pavojai..
Filosofas
Sapnuoti, kad matote filosofą, reiškia, kad gyvenate skraidydamas padebesiais, o tai neduos naudos jūsų reikalams. ..
Fizinis pojūtis
Neigiamas - išreiškia moralinės nuoskaudos ir dvasinio prislėgtumo būseną; jeigu sapne nuolatos atsiduriate siaurame tunelyje ar minios..
Flanelė (medžiaga)
Sapne matyti - troškimai, svajonės netrukus išsipildys. ..
Fleita
Sapne girdėti fleitos garsus reiškia malonius susitikimus su toli gyvenančiais draugais ir pelningas dalykines operacijas. Jeigu mergina..
Fleita
Sapnuoti fleitą reiškia, kad apgavikė ir klastinga moteris (apgavikas ir klastingas vyras) bandys jus sugundyti. Nepasiduokite jos (jo)..
Fleita
Girdėti fleitą - nusivylimas, melas, apgaulė, kurie pridarys daug juokų; groti ja pačiam - patirsi meilės skausmą ar tiesiog draugo..
Flirtas
Sapne flirtuoti - bus geras ir laimingas gyvenimas. ..
Flotile
Sapne matyti flotilę reiškia pergalę kovoje su bet kokiais sunkumais. Šis sapnas žada keliones ir pasilinksminimus. Jeigu sapne matote..
Fokusas
Jeigu sapnuojate, kad jūs arba kas nors kitas rodo fokusus, - pateksite į sunkią padėtį; tik jūsų energija ir organizaciniai sugebėjimai..
Fontanas
Sapne matyti trykštantį ir žėrintį prieš saulės šviesą fontaną reiškia gerovę, džiaugsmą, malonias išvykas. Jeigu sapne matote..
Fontanas
Trykštantis - kažkas tau padės, padarys malonią netikėtą paslaugą; nešvarų, apleistą fontaną sapne regėti - bus įžeista tavo..
Fontanas
Sapnuoti fontaną, iš kurio trykšta šviežio ir skaidraus vandens srovė, yra puiki pranašystė ir pranašauja gausumą, laimingą likimą..
Fortas
Sapne matyti ryškiai apšviestą tvirtovę reiškia, kad jūsų namuose darna ir šiluma. Sapne atakuoti ir užimti fortą - pergalė prieš..
Fortepijonas
Sapnuoti fortepijoną reiškia materialinį ir moralinį pasitenkinimą iš jūsų darbo. ..

Paskutiniai komentarai sapnininke

Reklama

© Geras-sapnininkas.lt, sapnų reikšmės, ką reiškia sapnuoti, sapnininkas. Reklama | Receptai | Anekdotai | Sveikinimai | Interneto svetainių kūrimas | Valiutų kursai | Valiutos kursai